SHKM Baník Hodonín
Dohodnuto! Odchovanec SHKM Pavel Matěj bude v Baníku pokračovat i v nové sezoně
Dohodnuto! Odchovanec SHKM Pavel Matěj bude v Baníku pokračovat i v nové sezoně
Info
28.6.2024

Na závěr letní přípravy se vedení klubu dohodlo na podmínkách i s posledním členem loňského základního kádru, který vybojoval zatím nejlepší umístění v krátké historii A-týmu Baníku. Za zeleno-černé barvy bude i v nadcházející druholigové sezoně bojovat útočník Pavel Matěj.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

„V posledním týdnu přípravného období jsme domluvili na pokračování spolupráce s útočníkem Pavlem Matějem. S Pavlem jsme byli domluveni, že letní přípravu absolvuje s námi, s tím, že pokud by dostal nabídku z vyšší soutěže nebo zahraničí, tak mu nebudeme bránit v odchodu.

Na závěr přípravy jsme si spolu sedli a domluvili jsme se na tom, že bude pokračovat v Baníku. Pavel si je vědom toho, že konkurence v útoku je velká, chce se ale poprat o stabilní místo v sestavě a my jsme rádi, že máme na soupisce dalšího Hodoňáka, navíc odchovance,“ prozradil manažer Martin Vyrůbalík.

Někdejší mládežnický reprezentant se na Slovácko vrátil těsně před koncem přestupního období loňské sezony a do útoku Matějů Macha a Nováka velmi dobře zapadl. Ve dvanácti zápasech si připsal devět kanadských bodů. V playoff ale bohužel nemohl svým spoluhráčům pomoci, protože neměl odehrán dostatečný počet zápasů. První starty ve vyřazovacích bojích druhé ligy tak může s Baníkem dvaadvacetiletý forvard zapsat v ročníku 2024-25.
další články
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
A-Tým
1.7.2024

Sezona 2024-25 se kvapem blíží a my všichni se už nemůžeme dočkat, až zase oblékneme zeleno-černé barvy. Proto Vám už s ...