SHKM Baník Hodonín
Dalších sedm hráčů na soupisce A-týmu. Jsou mezi nimi hodonínští odchovanci i golmanská dvojka
Dalších sedm hráčů na soupisce A-týmu. Jsou mezi nimi hodonínští odchovanci i golmanská dvojka
A-Tým
1.5.2024

Necelý týden před startem letní přípravy se vedení klubu dohodlo na pokračování s dalšími hráči loňského kádru. Smlouvy podepsalo hned sedm hráčů a aktuální soupiska Baníku čítá již osmnáct jmen – tři brankáře, pět obránců a deset útočníků. Mezi čerstvě potvrzenými hráči jsou i odchovanci Baníku Aleš Dufek a Jiří Sedlák, v sezoně 2024-25 bude dres Baníku oblékat i brankář Ondřej Dolíška, obránci Tomáš Sedláček a Libor Stuchlík a pokračuje i sehrané útočné duo Petr Krejčí – Jan Štědrý.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Aleš Dufek bohužel převážnou část minulého ročníku promarodil, odehrál jen deset utkání, ve kterých zapsal jednu asistenci. V prosinci pak absolvoval operaci kolene a do nové, své již šesté sezony v hodonínských barvách, by ale měl být již na sto procent připraven.

Už sedmou sezonu v A-týmu Baníku přidá další z hodonínských odchovanců Jiří Sedlák. Důrazný a nesmlouvavý útočník si ve třinácti zápasech loňské základní části připsal do statistik dva góly a dvě asistence, v playoff pak v pěti duelech přidal další trefu a prožil bodově nejpovedenější sezonu kariéry.

Na Slovácku bude pokračovat i golman Ondřej Dolíška. Jednadvacetiletý brankář vloni plnil roli náhradníka Dominika Pitáka, když ale naskočil, nezklamal. Karvinský rodák přidá na jihu Moravy svou třetí sezonu v řadě.

Na soupisce pro sezonu 2024-25 přibylo i jméno Tomáše Sedláčka. Dvaadvacetiletý brněnský odchovanec se sice v minulé sezoně nezapsal mezi střelce, čtrnáct gólových přihrávek z něj ale dělá třetího nejproduktivnějšího zadáka Baníku v loňském ročníku 2. ligy.

O své místo v kabině SHKM si svými výkony řekl i junior Libor Stuchlík, kterého si trenéři vytáhli v průběhu sezony z juniorky. Talentovaný odchovanec Uherského Ostrohu zaznamenal ve své premiérové druholigové sezoně dva góly a tři asistence.

No a pokračovat bude i nerozlučná dvojice útočníku Jan Štědrý (loni 4+7) a Petr Krejčí (11+5). Oba forvardi jsou součástí hodonínské kabiny od postupu Baníku do 2. ligy a nejinak tomu bude i v sezoně 2024-25.
další články
Hokejisté Baníku zahájili letní přípravu. Trenérům se na úvodním tréninku hlásilo patnáct hráčů
Info
6.5.2024

V pondělí 6. května se na zimním stadionu poprvé sešli hráči A-týmu Baníku, aby zahájili společnou suchou přípravu. Tre...
První posila do obrany Baníku. Z Velkého Meziříčí přichází na jih Moravy Martin Lašák
A-Tým
6.5.2024

Zadní řady slováckého celku hlásí první letní posilu. Dres Baníku bude v nadcházejícím ročníku oblékat čtyřiadvacetiletý...
Před dnešním startem letní podepsali smlouvy další dva útočníci loňského kádru
A-Tým
6.5.2024

Ještě před tím, než dnes odpoledne odstartuje Baníku příprava na sezonu 2024-25, si vedení klubu pláclo s dalšími dvěma ...