SHKM Baník Hodonín
Další Hodoňák na soupisku A-týmu! Spojení Baníku s Matějem Charvátem pokračuje i ve 2. lize
Další Hodoňák na soupisku A-týmu! Spojení Baníku s Matějem Charvátem pokračuje i ve 2. lize
A-Tým
12.9.2022

Jsme rádi, že v sezoně 2022-23 uvidíme na soupisce A-týmu dalšího Hodoňáka tělem i duší. Velký bojovník a dříč, který na ledě nevypustí jediný souboj, jeden z důležitých článků loňského týmu, který vybojoval historický postup - Matěj Charvát si plácl s manažerem Martinem Vyrůbalíkem v sídle našeho stabilního partnera – společností Klimabott, s.r.o.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Společnost Klimabott, s.r.o. (www.klimabott.cz) se zabývá komplexním řešením v oboru klimatizací, vzduchotechniky, fotovoltaiky a projekčních prací. Jedná se o stabilní českou firmu s dlouholetou tradicí, která patří k hodonínskému hokeji již po dlouhá léta. Poděkování patří především jednateli společnosti – Bronislavu Trávníčkovi. Děkujeme za podporu!Matěji jsi jedním z hodonínských odchovanců, kteří před pěti měsíci vybojovali postup do 2. ligy. Rozhodl ses pokračovat a pomoct týmu i ve vyšší soutěži, co bylo hlavním důvodem?

Hokej je pro mě stále motivací a hnacím motorem. Moc mě baví a pokud budu zdráv a dokáži skloubit práci s vytížeností během náročné druholigové sezony, věřím, že mám stále týmu co dát a nabídnout.

Dokážeš porovnat rozdíly mezi Krajskou ligou a druhou ligou?

Během pár přípravných utkání, které jsme dosud odehráli, je jasně vidět, že 2. liga je o hodně kvalitnější a rychlejší soutěž. Během hry není tolik času na vymýšlení, kličky navíc. Protihráči nás dostupují dříve a vše je také o poznání tvrdší.

Co od sebe a od sezony očekáváš?

Věřím, že pokud budeme táhnout za jeden provaz jako tým, dokážeme být důstojným soupeřem ostatním druholigovým týmům. Přeji si, aby byla tato sezona stejně dlouhá jako ta loňská, abychom se dostali do playoff a společně s diváky si jaro užili. Od sebe nemám přehnaná očekávání, snad jen aby mi vydrželo zdraví a abych pomohl týmu.


Profil Matěje Charváta na Eliteprospects

další články
Další důležité podpisy! Vedení Baníku si pláclo se čtyřmi útočníky a dvěma obránci loňského kádru
A-Tým
23.4.2024

Vedení klubu dál pokračuje v jednání s hráči, kteří v minulém ročníku válčili v hodonínských barvách. K dnešnímu dni je ...
Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispozici
Info
22.4.2024

Necelý měsíc zbývá do začátku Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024. Hokejová horečka stupňuje, sportovní událost roku na českém území se blíží a vy, fanoušci u toho nesmíte chybět.
První jména na soupisku Baníku. Pokračuje kapitán i golmanská jednička, čtveřice hráčů na Slovácku končí
A-Tým
19.4.2024

Soupiska Baníku pro nadcházející druholigový ročník 2024-25 začíná dostávat první kontury. Po prodloužení spolupráce s c...
Trenér Aleš Bachánek povede hokejisty Baníku i v sezoně 2024-25, pokračuje i celý realizační tým
A-Tým
17.4.2024

Aleš Bachánek bude i v nadcházejícím druholigovém ročníku trenérem hokejistů SHKM Baník Hodonín. Zlínský rodák se kormid...