SHKM Baník Hodonín
Další Hodoňák na soupisku A-týmu! Spojení Baníku s Matějem Charvátem pokračuje i ve 2. lize
Další Hodoňák na soupisku A-týmu! Spojení Baníku s Matějem Charvátem pokračuje i ve 2. lize
A-Tým
12.9.2022

Jsme rádi, že v sezoně 2022-23 uvidíme na soupisce A-týmu dalšího Hodoňáka tělem i duší. Velký bojovník a dříč, který na ledě nevypustí jediný souboj, jeden z důležitých článků loňského týmu, který vybojoval historický postup - Matěj Charvát si plácl s manažerem Martinem Vyrůbalíkem v sídle našeho stabilního partnera – společností Klimabott, s.r.o.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Společnost Klimabott, s.r.o. (www.klimabott.cz) se zabývá komplexním řešením v oboru klimatizací, vzduchotechniky, fotovoltaiky a projekčních prací. Jedná se o stabilní českou firmu s dlouholetou tradicí, která patří k hodonínskému hokeji již po dlouhá léta. Poděkování patří především jednateli společnosti – Bronislavu Trávníčkovi. Děkujeme za podporu!Matěji jsi jedním z hodonínských odchovanců, kteří před pěti měsíci vybojovali postup do 2. ligy. Rozhodl ses pokračovat a pomoct týmu i ve vyšší soutěži, co bylo hlavním důvodem?

Hokej je pro mě stále motivací a hnacím motorem. Moc mě baví a pokud budu zdráv a dokáži skloubit práci s vytížeností během náročné druholigové sezony, věřím, že mám stále týmu co dát a nabídnout.

Dokážeš porovnat rozdíly mezi Krajskou ligou a druhou ligou?

Během pár přípravných utkání, které jsme dosud odehráli, je jasně vidět, že 2. liga je o hodně kvalitnější a rychlejší soutěž. Během hry není tolik času na vymýšlení, kličky navíc. Protihráči nás dostupují dříve a vše je také o poznání tvrdší.

Co od sebe a od sezony očekáváš?

Věřím, že pokud budeme táhnout za jeden provaz jako tým, dokážeme být důstojným soupeřem ostatním druholigovým týmům. Přeji si, aby byla tato sezona stejně dlouhá jako ta loňská, abychom se dostali do playoff a společně s diváky si jaro užili. Od sebe nemám přehnaná očekávání, snad jen aby mi vydrželo zdraví a abych pomohl týmu.


Profil Matěje Charváta na Eliteprospects

další články
Viktor Běhůnek: Nikdo z nás nechtěl prohrát první soutěžní zápas, navíc doma před našimi fanoušky
Info
26.9.2022

V osmnácti letech patří k nejmladším článkům nově se tvořícího B-týmu Baníku. Je hodonínským odchovancem, ale dorostenec...
Výborně! Omlazený B-tým nasázel na úvod i díky šesti bodům Davida Janáse Uherskému Hradišti devět gólů!
A-Tým
25.9.2022

Zeleno-černí měli v prvním mistrovském utkání sezony pomalejší rozjezd, hosté díky dvěma přesilovkovým trefám relativně ...