SHKM Baník Hodonín
Další Hodoňák na soupisku A-týmu! Spojení Baníku s Matějem Charvátem pokračuje i ve 2. lize
Další Hodoňák na soupisku A-týmu! Spojení Baníku s Matějem Charvátem pokračuje i ve 2. lize
A-Tým
12.9.2022

Jsme rádi, že v sezoně 2022-23 uvidíme na soupisce A-týmu dalšího Hodoňáka tělem i duší. Velký bojovník a dříč, který na ledě nevypustí jediný souboj, jeden z důležitých článků loňského týmu, který vybojoval historický postup - Matěj Charvát si plácl s manažerem Martinem Vyrůbalíkem v sídle našeho stabilního partnera – společností Klimabott, s.r.o.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Společnost Klimabott, s.r.o. (www.klimabott.cz) se zabývá komplexním řešením v oboru klimatizací, vzduchotechniky, fotovoltaiky a projekčních prací. Jedná se o stabilní českou firmu s dlouholetou tradicí, která patří k hodonínskému hokeji již po dlouhá léta. Poděkování patří především jednateli společnosti – Bronislavu Trávníčkovi. Děkujeme za podporu!Matěji jsi jedním z hodonínských odchovanců, kteří před pěti měsíci vybojovali postup do 2. ligy. Rozhodl ses pokračovat a pomoct týmu i ve vyšší soutěži, co bylo hlavním důvodem?

Hokej je pro mě stále motivací a hnacím motorem. Moc mě baví a pokud budu zdráv a dokáži skloubit práci s vytížeností během náročné druholigové sezony, věřím, že mám stále týmu co dát a nabídnout.

Dokážeš porovnat rozdíly mezi Krajskou ligou a druhou ligou?

Během pár přípravných utkání, které jsme dosud odehráli, je jasně vidět, že 2. liga je o hodně kvalitnější a rychlejší soutěž. Během hry není tolik času na vymýšlení, kličky navíc. Protihráči nás dostupují dříve a vše je také o poznání tvrdší.

Co od sebe a od sezony očekáváš?

Věřím, že pokud budeme táhnout za jeden provaz jako tým, dokážeme být důstojným soupeřem ostatním druholigovým týmům. Přeji si, aby byla tato sezona stejně dlouhá jako ta loňská, abychom se dostali do playoff a společně s diváky si jaro užili. Od sebe nemám přehnaná očekávání, snad jen aby mi vydrželo zdraví a abych pomohl týmu.


Profil Matěje Charváta na Eliteprospects

další články
Fotoreportáž: Univerzitní hry 2023 v Lake Placid očima Štěpána Kučery
A-Tým
28.3.2023

Americké městečko s necelými dvěma a půl tisíci obyvateli dostalo jméno podle nedalekého stejnojmenného jezera Lake Plac...
Starší žáci zakončili sezonu šestým místem na Memoriálu bratří Vincourů v Českém Těšíně
Info
27.3.2023

Poslední březnový víkend roku 2023 patřil na zimním stadionu v dalekém Českém Těšíně pátému ročníku Memoriálu bratří Vin...
Okresní sport přišel o další osobnost. V Rakousku zemřel bývalý rozhodčí Miroslav Bůšek
Info
26.3.2023

Sport na Hodonínsku přišel o velkého fanouška a další významnou osobnost. V neděli 26. března po dlouhé a těžké nemoci z...