SHKM Baník Hodonín
Baník začne ligu 23. září v Havířově. Doma se zeleno-černí představí poprvé ve třetím kole proti Novému Jičínu
Baník začne ligu 23. září v Havířově. Doma se zeleno-černí představí poprvé ve třetím kole proti Novému Jičínu
A-Tým
5.6.2023

Hodonínské hokejisty čeká na úvod jejich druhé sezony ve 2. lize venkovní dvojzápas. V prvním kole se Bachánkovi svěřenci vydají do Havířova, poté je čeká výjezd do Havlíčkova Brodu. Svým fanouškům se na domácím hřiště představí zeleno-černí poprvé v sobotu 30. září v utkání proti Novému Jičínu. O čtyři dny později je na programu první derby sezony mezi Baníkem a Technikou, které bude hostit Zimní stadion Václava Nedomanského.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

V devátém kole se slovácký celek poprvé utká s nováčkem letošní sezony, loni ještě prvoligovým Šumperkem. Závěr první čtvrtiny obstarají dva domácí zápasy - nejprve ze ždárskými Plameny a poslední říjnová sobota nabídne souboj s Bobry z Valašského Meziříčí.

Oproti loňsku čeká na týmy také vložené vánoční kolo. V atraktivním termínu čtyři dny před Silvestrem se Baník doma utká s Novým Jičínem. Základní část, která bude mít celkem čtyřiačtyřicet kol, bude zahájena v sobotu 23. září 2023. Závěrečné zápasy dlouhodobé soutěže se odehrají v sobotu 9. března 2024.

Jednotlivá mužstva byla do rozlosování nasazena záměrně tak, aby se zmenšily dojezdové vzdálenosti venkovních středečních zápasů. V případě Banku se díky rozlosování hodonínští hráči vyhnou v pracovní dny „dlouhým štrekám na sever“.

další články
Baník porazil lídra tabulky z Nového Jičína a z domácí premiéry bere zcela po zásluze tři body!
A-Tým
30.9.2023

Po třech bodech přivezených z Havlíčkova Brodu zapisuje Bachánkova družina plný bodový zisk i z prvního domácího zápasu ...