SHKM Hodonín
Aktualizujeme: Zpráva z mimořádného zasedání VV SHKM Hodonín
Aktualizujeme: Zpráva z mimořádného zasedání VV SHKM Hodonín
Info
13.3.2020

Všichni velice dobře víme, co se v posledních hodinách a dnech děje. Proto jsme i my museli reagovat na aktuální situaci a po dnešním podvečerním zasedání VV SHKM Hodonín vydáváme následující důležitou zprávu.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Přípravka a školička bruslení

Všechny akce přípravky a Školičky bruslení jsou s okamžitou platností až do odvolání zrušeny.

2. až 5. třída

Soutěže druhé až páté třídy jsou řízeny Jihomoravským hokejovým svazem a konají se formou turnajů. S největší pravděpodobností budou tyto následující turnaje také s okamžitou platností zrušeny. Definitivní rozhodnutí Jihomoravského KVV ČSHL bychom měli znát během středy 11. března.

Aktualizováno 11.3. 12:00: Zbývající zápasy druhých až pátých tříd jsou zrušeny.

Mladší a starší žáci a junioři

ČSLH dnes (prozatím) rozhodl, že soutěže mladších a starších žáků i juniorky budou pokračovat podle rozpisu. I tady je ale možné a hodně pravděpodobné, že během středy 11. března může dojít ke změně tohoto svazového rozhodnutí. Pakliže by zůstalo v platnosti dnešní rozhodnutí a soutěže mladších a starších žáků a juniorky by se dokončily, hrály by se zápasy bez diváků.

Aktualizováno 12.3. 13:45: Zbývající zápasy juniorky i žákovských kategorií jsou zrušeny.

A-tým

Krajskou ligu mužů řídí Jihomoravský hokejový svaz. Po dohodě zástupců vedení SHKM Hodonín a HOKEJ Uherský Ostroh zaslaly oba kluby na svaz dopis, ve kterém společně žádají řídící orgán o zrušení série o třetí místo. Oba kluby se shodly na tom, že bez divácké podpory a kulisy nemá cenu tato utkání odehrát. Na konečném třetím místě by skončili hokejisté Ostrohu, jakožto lépe umístěný tým po základní části.

Na reakci svazu momentálně čekáme a rozhodnutí očekáváme také během středy 11. 3. Vzhledem k aktuální situaci a k tomu, že se na zrušení dohodly oba kluby, však očekáváme, že svaz návrh obou klubů odsouhlasí a zrušení série o bronz potvrdí. Fanouškům, kteří si již zakoupili online vstupenku na páteční zápas, budou na účet vráceny peníze.

Aktualizováno 11.3. 12:15: Svaz potvrdil, že se zápasy o bronz hrát nebudou.

Turnaj „O pohár starosty města Hodonína“

Domácí turnaj mladších žáků „O pohár starosty města Hodonína“, který se měl na ZS Václava Nedomanského uskutečnit 28. – 29. března, je bohužel zrušen.

Tréninky mládeže

Všechny mládežnické kategorie budou nadále trénovat až do konce měsíce března. U tréninků všech mládežnických kategorií se po dohodě šéftrenéra a VV jen mírně pozmění časy začátků tréninkových jednotek. Důvodem tohoto rozhodnutí je zrušení tréninků přípravy, zrušení školičky bruslení a odpadají také hodiny určené pro základní školy.

Je nutné brát v úvahu, že rodiče budou mít během průběhu tréninků omezen, lépe řečeno zakázán vstup na zimní stadion. Děti budou rodiče předávat trenérům před zimním stadionem a po tréninku si je před zimním stadionem vyzvednou. Na ZS budou umístěny informační tabule, na hladký průběh budou dohlížet vrátní zimního stadionu. Příspěvek, který mládež obdržela z aukce dresů A-týmu, se převádí do příští sezony.

Změny v časech tréninků jsou vyhrazeny. Prosíme rodiče i hráče, aby sledovali rozpis ledové plochy a aktuální informace na klubovém webu, kde budeme v případě jakýchkoli nových zpráv hráče, rodiče i širokou veřejnost ihned informovat.

Aktualizováno 12.3. 14:15: Tréninky všech kategorií jsou zrušeny.


VV SHKM Hodonín
V Hodoníně dne 10. 3. 2020Nařízení TEZA Hodonín, příspěvková organizace k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví ČR k zákazu konání akcí nad 100 osob

Na základě nařízení mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 03. 2020 o zákazu konání akcí nad 100 osob vydává TEZA Hodonín, příspěvková organizace (TEZA) toto nařízení:

Tréninkové jednotky (TJ) a soutěžní utkání organizovaná na sportovištích TEZA Hodonín se neruší, pořadatel TJ a utkání je povinen zabezpečit, že se tréninku a soutěžního utkání nezúčastní více než 100 osob. V tomto počtu jsou zahrnuti hráči/hráčky a členové realizačních týmů nastupujících k utkání, rozhodčí, delegáti, pořadatelská a zdravotní služba, zástupci médií (v případě televizních utkání i pracovníci TV), zástupci svazu a všechny ostatní osoby přítomné v prostoru sportovního zařízení. Kluby zodpovídají za to, že nikdo z účastníků utkání není osobou, na kterou se vztahuje nařízení o karanténě, které vydalo Ministerstvo zdravotnictví ČR v pátek 6.3.2020. Toto nařízení platí do odvolání.

Mgr. Otakar Čajka, ředitel TEZA Hodonín
V Hodoníně dne 10. 3. 2020

další články
Video: Zásobník cvičení mladých Drtičů
Info
4.4.2020

Vzhledem k tomu, že prozatím nemůžeme trénovat společně, natočili trenéři SHKM Hodonín sérii videí s jedenapadesáti různ...
Tibor Helísek: Chceme hráče rozvíjet komplexně
Info
4.4.2020

Tibor Helísek už několikátým rokem vede mladší a starší žáky hodonínského SHKM. Kromě toho je už pár sezon také šéftrené...
Trenéři přípravky: Zájem o hokej určitě je, přeci jen - Hodonín je hokejové město!
Rozhovor
1.4.2020

„U nejmenších dětí to je zejména o bruslení. To je základ všeho,“ říká hlavní trenér hodonínské přípravky Pavel Novotný....
Challenge: SHKM v pohybu. Přijali výzvu! Přijmete ji taky?
Info
1.4.2020

Zapojte se do „Challenge“, kterou před pár dny zahájil šéftrenér mládeže SHKM Hodonín Tibor Helísek. Challenge spočívá v...