SHKM Baník Hodonín
A-tým Baníku hlásí před derby posilu, dres SHKM opět oblékne útočník Tadeáš Pospíšil
A-tým Baníku hlásí před derby posilu, dres SHKM opět oblékne útočník Tadeáš Pospíšil
A-Tým
5.11.2021

Kabina Baníku hlásí velký návrat. Dres A-týmu poprvé v kariéře oblékne odchovanec SHKM Tadeáš Pospíšil. Dvacetiletý forvard se do svého mateřského klubu napevno vrací po pěti letech, během kterých oblékal dresy mládežnických celků HC Olomouc a VHK Vsetín. Kromě toho stihl také jeden zápas v Evropské univerzitní hokejové lize, letošní sezonu zahájil ve službách druholigového SHK Hodonín. Vítej zpátky doma, Tadeáši!

autor:
Jan Hochman, foto: hc-vsetin.cz
Sdílejte článek
 

Tadeáš Pospíšil vždy patřil k nejproduktivnějším hráčům ve své kategorii. Proto si jej v létě 2016 vyhlédli v HC Olomouc, kde v sezoně 2016-17 vyhrál týmové bodování mladšího dorostu. Rok nato se vrátil domů do Hodonína, kde patřil k tahounům staršího dorostu, který v regionální lize skončil ten rok na druhém místě.

Další tři roky strávil 181 centimetrů vysoký útočník ve Vsetíně, kde byl pevným členem kádru místní juniorky. V letošní sezoně nastoupil do tří zápasů 2. ligy v dresu SHK Hodonín, kromě toho si Tadeáš zahrál i na mládežnickém MČR krajů 2015 a o rok později také na Zimní olympiádě dětí a mládeže.

Trenér Michal Kuba o Tadeáši Pospíšilovi:
„Tadeáš je mladý hráč, v dorostu i juniorce se mu bodově dařilo. Doufám, že na to u nás naváže. Očekáváme také, že jeho příchodem zvýšíme konkurenci v týmu.“

Statistiky Tadeáše Pospíšila

další články
Středa opět ve znamení hokeje a tentokrát i malého jihomoravského derby! Baník doma hostí hokejisty Vyškova
A-Tým
27.2.2024

Základní část 2. ligy vbíhá do cílové rovinky. Před dvanácti týmy moravské skupiny jsou už jen poslední čtyři kola, a v ...
×
Dnes v 18:00 | A-tým
SHKM Baník Hodonín
Hokej Vyškov
×
Dnes v 17:30 | JUN
HC LERAM Orli Znojmo
SHKM Baník Hodonín