SHKM Hodonín
„Hokejky na trávníku“ podruhé. Baník po roce opět vyzve fotbalisty Nesytu
„Hokejky na trávníku“ podruhé. Baník po roce opět vyzve fotbalisty Nesytu
A-Tým
22.8.2021

Stejně jako loni si přípravu na blížící se start nového ročníku Krajské ligy zpestří hokejisté Baníku exhibičním utkáním proti fotbalistům FC Nesyt. A stejně jako minulý rok, i letos budou fotbalisté, hokejisté a fanoušci obou klubů zároveň pomáhat. Letos půjdou vybrané prostředky na podporu fotbalových a hokejových rodin postižených nedávným tornádem.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Také letos čeká na hráče Baníku příjemné zpestření finální části přípravy. Zhruba měsíc před startem ligových bojů poměří svěřenci trenérů Kuby a Prčíka opět své síly s jejich kamarády z fotbalového klubu FC Nesyt. Tradice fotbalových exhibic byla založena loni úspěšnou premiérou, která skončila zaslouženou remízou 4:4. V následujícím penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hráči FC Nesyt, kteří zvítězili těsně 4:3.

Fotbalová exhibice Nesyt vs. SHKM má i jiný než jen sportovní rozměr. Letos bychom rádi pomohli rodinám hráčů obou klubů, kterým 24. června letošního roku tornádo poničilo jejich domovy.

Přijďte v pátek 27. srpna na fotbalové hřiště na Nesytě povzbudit oba tábory. Vstupné je dobrovolné a celé bude následně předáno dvěma fotbalovým a sedmi hokejovým rodinám. Součástí akce bude také tombola, jejíž výtěžek poputuje také na podporu rodinám postižených živelní katastrofou. Občerstvení je samozřejmě zajištěno.

Těšíme se na viděnou!další články
Foto: Oblíbená náborová akce opět sklidila mezi dětmi i rodiči velký úspěch
Info
22.9.2021

Devátý díl celostátní náborové akce Týden hokeje je za námi. Už tradičně na ledové ploše hodonínského zimního stadionu u...
Přijďte ve středu 22. září na ZS Václava Nedomanského na akci Týden hokeje!
Info
20.9.2021

Ve středu 22. září budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké t...