SHKM Baník Hodonín
SD: Špatná druhá třetina stála starší dorost body
SD: Špatná druhá třetina stála starší dorost body
Přípravka
28.10.2017

Svěřenci trenéra Buřiče vstoupili do duelu s Uherským Brodem dobře a v páté minutě se gólem Tadeáše Pospíšila ujali vedení. Na další gól však domácí borci čekali až do 47. minuty, to už ale na světelné tabuli svítil stav 1:4 pro brodské mladíky. Drtiči pak snížili na rozdíl jedné branky, ale definitivní tečku za zápasem a vítězstvím hostů udělal Zalubil střelou do opuštěné hodonínské brány.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
9. kolo, sobota 28.10.2017
SHKM Baník Hodonín - HC SPARTAK Uherský Brod
HOM
3:5
(1:0, 0:3, 2:2)
UHB
Branky a nahrávky: 5. Pospíšil T. (Vacula, Charvát), 47. Šenk (Sedláček), 53. Pospíšil T. (Charvát) - 22. Buček (Flora), 31. Flora (Zalubil), 32. Kužílek (Šmíd), 41. Zalubil (Flora), 60. Zalubil. Vyloučení: 3:3, navíc Daví (HOD) 5+OK, Flora (UHB) 5+OK. Využití: . V oslabení: . Diváci: 41. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 3:4, 3:5.
Král (Švirga) - Weber, Charvát, Kmoníček, Veselský (C), Kuběna, Kotásek, Svoboda, Pospíšil T., Běhal Antonín, Šenk, Daví, Smetková, Sedláček, Lejska, Holeš, Vacula, Mičík. Trenér: Karel Buřič.
Peterka (Vystrčil) - Buráň (C), Hrabec, Kužílek, Macharáček, Michalec, Pospíšil D., Buček, Flora, Fuga, Hendrych, Kočica, Kubát, Pochylý, Ruscer, Šašinka, Šmíd (A), Vranec, Zalubil. Trenér: Roman Uhříček.
další články
Baník porazil lídra tabulky z Nového Jičína a z domácí premiéry bere zcela po zásluze tři body!
A-Tým
30.9.2023

Po třech bodech přivezených z Havlíčkova Brodu zapisuje Bachánkova družina plný bodový zisk i z prvního domácího zápasu ...