Rychlé info:
aktuality
Ve Žďáru o půl hodiny později
7.8.2021, 23:13
První přípravné utkání Baníku, které je na programu ve čtvrtek 12. srpna, se oproti původnímu plánu odehraje o půl hodiny později - tedy v 18:30.

Matěj Prčík na Hlinka Gretzky Cupu!
27.7.2021, 18:51
Odchovanec SHKM a aktuálně obránce HC Vítkovice Ridera Matěj Prčík (17) se představí na prestižním Hlinka Gretzky Cupu! Gratulujeme, Matěji, a přejeme úspěšný turnaj tobě i celému týmu!
příklepy
19.11.2020, 10:36
Jak je v našem mládežnickém hokeji nastavený systém výchovy od těch nejmenších až po juniorské reprezentace? Český hokej zveřejnil novou sérii videí, jimiž diváky provede jeho šéftrenér a současně hlavní kouč národního týmu Filip Pešán. Článek najdete tomto odkazu.

Utkání Uh. Hradiště - Uh. Ostroh odloženo
2.10.2020, 17:39
Utkání 4. kola KLM mezi HC Uherské Hradiště a HOKEJ Uherský Ostroh je odloženo z důvodu onemocnění v týmu Uherského Hradiště. Náhradní termín zatím nebyl zveřejněn.
novinky
Páté kolo KLM: Zneškodní Baník blanenské Dynamiters?
A-Tým
15.10.2021

Blíží se víkend a to znamená, že Krajská liga mužů pokračuje dalšími zápasy. V pořadí čtvrtým soupeřem, který vyzve hodo...
17.10.2021 19:45:06

Mladší žáci dostali od Uherského Hradiště čtrnáct gólů.

[více]
17.10.2021 19:38:36

Starší žáci doma nestačili na Uherské Hradiště.

[více]
17.10.2021 13:54:01

Děkujeme našim fanouškům za včerejší skvělé fandění. Obrat a tříbodový zisk je i vaše zásluha! #spolujsmesilnejsi #nejlepsifans

[více]
17.10.2021 1:24:39

Opravdový Baník se nikdy nevzdává! Přesně to dnes předvedli hokejisté A-týmu SHKM na ledě Blanska, kde zeleno-černí na začátku druhé periody prohrávali už 4:1. Do přestávky se ale Drtičům podařilo snížit na rozdíl jednoho gólů a ve třetí třetině třemi přesnými zásahy zápas definitivně zlomili na svou stranu. Domácí už jen korigovali na konečných 5:6. Čtyřmi kanadskými body se blýskl útočník Ľubomír Vaškovič.