SHKM Baník Hodonín

Bezpečnostní opatření

Od čtvrtka 10. února 2022 již není povinnost prokazovat bezinfekčnost při návštěvě hromadných akcí. Hokejoví fanoušci tak u vstupu na domácí zápasy SHKM již dále nemusí předkládat žádný z dokladů o ukončeném očkování, prodělání onemocnění covid-19 či negativní test na koronavirus.

Na základě novely tzv. pandemického zákona z 2. února 2022 se v noci z 9. na 10. února 2022 ruší povinnost prokázat bezinfekčnost při návštěvě hromadných akcí. Hokejoví fanoušci tak již nebudou muset při vstupu do arény předkládat doklad o ukončení očkování, prodělání nemoci covid-19 nebo negativní test na koronavirus.

K úplnému rozvolnění protiepidemických opatření ale nedochází. Nadále platí omezení kapacity na maximální počet tisíc diváků. Stále rovněž platí povinnost mít během pobytu v uzavřeném prostoru nasazenu ochranu úst a nosu.

Děkujeme předem všem fanouškům za pochopení a za dodržování nastavených epidemických pravidel a opatření.

další články
Hledáme posilu do realizačního týmu
A-Tým
5.7.2022

SHKM nabízí jedinečnou možnost stát se členem A-týmu Baníku - hledá se totiž nový kustod!
Píší o nás: Hodonín se převléká, dresy mu šije jeho bývalý gólman
Info
3.7.2022

Po loňském 20. výročí založení překračují hokejisté SHKM Hodonín další mezník letos. Postup do druhé ligy navazuje návrat tradičnímu názvu Baník a převléknutí do nových dresů.
Píší o nás: Legenda se vrací, na hokeji se zase bude fandit Baníku
Info
1.7.2022

Hokejisté SHKM Hodonín otvírají novou kapitolu své činnosti. Od příští sezony jsou nováčkem druhé ligy, do niž půjdou s ...
Baník sehraje v přípravě šest utkání, nechybí pikantní souboje s Vyškovem
A-Tým
26.6.2022

Rozlosování základní části 2. ligy je už pár dní na světě, nyní už je rozhodnuto i o programu přípravných zápasů A-týmu ...