SHKM Hodonín
Hráči ročníku 2009 se zúčastnili přerovského multisportovního turnaje
Hráči ročníku 2009 se zúčastnili přerovského multisportovního turnaje
Info
23.6.2019

V areálu přerovské Základní školy Želatovská se v sobotu 23. června uskutečnil „multisportovní turnaj“ O pohár Vojtěcha Buriana. Sportovního dne, jehož součástí byly turnaje v hokejbalu a fotbalu, se zúčastnily tři týmy složené z hráčů ročníku 2009 mladší. Kromě domácího mužstva HC ZUBR Přerov se na Hanou vydali také mladí hokejisté ze Zlína a SHKM Hodonín.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Zatímco výstroj hráčů vyrazila do Přerova v zajištěné dodávce, děti i s rodiči využili k přepravě na Hanou vlak. „Cestu jsme si všichni užili,“ říká trenér ročníku 2009 Tomáš Kavan.

Turnaj - hokejbal

Turnaj začal zápasy v hokejbalu. V prvním zápase porazil pořádající Přerov zlínské mladíky 3:2 na nájezdy. Ve druhém utkání vyzval Zlín hodonínské Drtiče a i toto střetnutí musely rozhodnout trestná střílení, v nichž byli úspěšnější naši kluci, kteří tak vyhráli 6:5. V posledním hokejbalové bitvě uspěli domácí Zubři, kterým se podařilo hodonínské mladíky porazit těsně 3:2.

Přerov - Zlín 3:2sn
Zlín - Hodonín 5:6sn
Hodonín - Přerov 2:3

Turnaj - fotbal

Po pauze na oběd se hráči z hokejbalového hřiště přesunuli na hrací plochu pro malý fotbal. I fotbalový turnaj byl maximálně vyrovnaný, všechna tři utkání skončila výsledkem 3:2, duel Hodonína s Přerovem musely dokonce rozhodnou penalty, ve kterých byli úspěšnější mladí Drtiči.

Přerov - Zlín 3:2
Zlín - Hodonín 3:2
Hodonín - Přerov 3:2pen

Konečná tabulka

1. HC ZUBR Přerov     4  2 1 1 0  11:9  9
2. PSG Berani Zlín     4  1 0 2 1  12:14  5
3. SHKM Hodonín      4  0 2 0 2  13:13  4

Sestava SHKM Hodonín

Ondúšová, Kavan, Kotásek, Zugar, Bošek, Veselý, Tetůr, Kempný, Kuja, Plášek, Hatala, Pavlovič.

Slovo trenéra

„Celý turnaj se nesl v uvolněné letní atmosféře. Počasí vyšlo skvěle a děti si celý turnaj náramně užily. Výsledky nebyly to hlavní, ale všechny zápasy všech týmů byly ohromně vyrovnané, o čemž svědčí také to, že všechna utkání skončila rozdílem jedné branky.

Pro nás to byla tečka za letní přípravou. Teď se všichni těšíme na zasloužený odpočinek, na prázdniny a na dovolené. Čeká nás teď několik týdnů volna. Přejeme všem hráčům krásné prázdniny plné zážitků a těšíme se, až se zase sejdeme před startem sezony.“

Fotogaleriedalší články
Martin Borot: Raději vyhraji zápas bez kanadského bodu, než mít hattrick, ale odejít jako poražený
A-Tým
14.10.2019

Po více než pěti letech znovu oblékl dres svého mateřského oddílu. Devatenáctiletý útočník Martin Borot se v rámci stříd...
Hodonínští bojovníci smazali dvoubrankové manko a z Vyškova vezou všechny body!
A-Tým
12.10.2019

Dvanáctka statečných Baníků dnes nastoupila na vyškovském stadionu proti domácí Březině, která disponovala čtyřmi komple...