SHKM Baník Hodonín
Oslabená juniorka v posledním domácím zápase podlehla Znojmu
Oslabená juniorka v posledním domácím zápase podlehla Znojmu
Junioři
18.3.2024

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
8. kolo, neděle 17.3.2024
SHKM Baník Hodonín - HC LERAM Orli Znojmo
HOM
2:6
(0:2, 0:3, 2:1)
ZNO
Branky a nahrávky: 46. Peterka (Šupa, Huňady E.), 46. Vícha (Dolinský, Běhůnek) - 3. Pozděna (Kosík), 13. Konečný (Mayer, Smolka), 24. Marek (Pozděna), 29. Černý (Kosík), 40. Mahel (Kosík, Marek), 42. Marek (Pozděna). Rozhodčí: Bačák - Chramosta, Smetková. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 37. Průběh utkání: 0:6, 2:6.
Kuča D. - Běhůnek, Ondrůš, Šupa, Kukuliš, Peterka, Vícha (A) - Hlůšek, Procházka (C), Huňady E., Dolinský (A), Běloch, Zalubil. Trenér: Otakar Čajka.
Kopuletý - Konečný (C), Kosík, Hlávka, Smolka (A), Marek - Mahel, Fiala, Nečas, Mayer, Pozděna, Černý, Tlach, Částek, Jaskula. Trenér: Tomáš Jakeš.

Komentář k zápasu

Ohlasy trenérů

Otakar Čajka (Hodonín):
Poslední utkání doma jsme chtěli vyhrát. Dvě třetiny ne snad, že by bylo Znojmo lepším soupeřem, než v předcházejících utkáních, ale my jsme byli tak špatní. Vázla nám kombinace, špatná hra v našem obranném pásmu, brankář nezachytal a v zakončení jsme byli nevýrazní. Před poslední třetinou jsme si řekli v kabině, že aspoň poslední domácí třetinu v sezóně vyhrajeme. Zlepšili jsme bruslení, přihrávky i střelbu a kdybychom proměnili všechny gólové šance, mohlo být ještě drama. Znojmo si zaslouženě odváží tři body.

další články
Skvělá zpráva! Společnost MND pokračuje jako generální partner hodonínského hokeje
Info
22.7.2024

Společnost MND, a.s. a SHKM Baník Hodonín pokračují i v příští hokejové sezoně 2024-25 v úspěšné spolupráci, kterou oba ...
Martin Lašák: Chtěl jsem hrát za Baník. Líbí se mi, jak klub funguje
A-Tým
18.7.2024

Obránce Martin Lašák byl první oznámenou posilou Baníku pro novou sezonu. Odchovanec Uherského Hradiště se na Slovácko s...
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...