SHKM Baník Hodonín
Drama až do konce, dorost rozhodl přátelák se Znojmem v poslední minutě
Drama až do konce, dorost rozhodl přátelák se Znojmem v poslední minutě
Dorost
29.8.2023

Baníku vyšla skvěle první dvacetiminutovka, v níž se domácím během necelých dvou minut podařilo vstřelit tři góly. Znojmo se ale ve druhé periodě dostalo na dostřel a ve třetí třetině dalšími dvěma góly otočili orli skóre na svou stranu. Drtiči se ale z ze ztráty vedení rychle oklepali a v poslední minutě vstřelil Dare Běhůnek vítěznou branku. V samotném závěru chytil Petr Dudek tutovku Pavelčíkovi a Baník tak porazil Znojmo po boji 5:4.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
Příprava, úterý 29.8.2023
SHKM Baník Hodonín - HC LERAM Orli Znojmo
HOM
5:4
(3:0, 0:2, 2:2)
ZNO
Branky a nahrávky: 8. Pantlík (Machač), 8. Ringer, 9. Čumba A. (Huňady E., Hloušek)53. Huňady E. (Ringer), 60. Běhůnek D. (Pavlovič M.) - 32. Solař (Ludvík), 40. Solař (Pokora), 46. Pokora (Ludvík), 50. Kello (Hlávková). Rozhodčí: Holub, Chramosta. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:4, 5:4.
Dudek (Tetůr M.) - Kuběna, Běhůnek D., Lazar, Bárta, Žák - Holík, Drabálek, Hloušek, Čumba A., Pavlovič M., Ringer, Pantlík, Huňady E., Machač, Rubecký, Džačovský. Trenér: Jan Prčík.
Smolka - Ludvík, Hlávková, Dvořák, Protivinský, Pavelčík, Pokora, Irman, Burdík, Fiala, Solař, Kello, Kadlec. Trenér: Milan Kello.

Komentář k zápasu


další články
Skvělá zpráva! Společnost MND pokračuje jako generální partner hodonínského hokeje
Info
22.7.2024

Společnost MND, a.s. a SHKM Baník Hodonín pokračují i v příští hokejové sezoně 2024-25 v úspěšné spolupráci, kterou oba ...
Martin Lašák: Chtěl jsem hrát za Baník. Líbí se mi, jak klub funguje
A-Tým
18.7.2024

Obránce Martin Lašák byl první oznámenou posilou Baníku pro novou sezonu. Odchovanec Uherského Hradiště se na Slovácko s...
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...