SHKM Baník Hodonín
Drama až do konce, dorost rozhodl přátelák se Znojmem v poslední minutě
Drama až do konce, dorost rozhodl přátelák se Znojmem v poslední minutě
Dorost
29.8.2023

Baníku vyšla skvěle první dvacetiminutovka, v níž se domácím během necelých dvou minut podařilo vstřelit tři góly. Znojmo se ale ve druhé periodě dostalo na dostřel a ve třetí třetině dalšími dvěma góly otočili orli skóre na svou stranu. Drtiči se ale z ze ztráty vedení rychle oklepali a v poslední minutě vstřelil Dare Běhůnek vítěznou branku. V samotném závěru chytil Petr Dudek tutovku Pavelčíkovi a Baník tak porazil Znojmo po boji 5:4.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
Příprava, úterý 29.8.2023
SHKM Baník Hodonín - HC LERAM Orli Znojmo
HOM
5:4
(3:0, 0:2, 2:2)
ZNO
Branky a nahrávky: 8. Pantlík (Machač), 8. Ringer, 9. Čumba A. (Huňady E., Hloušek)53. Huňady E. (Ringer), 60. Běhůnek D. (Pavlovič M.) - 32. Solař (Ludvík), 40. Solař (Pokora), 46. Pokora (Ludvík), 50. Kello (Hlávková). Rozhodčí: Holub, Chramosta. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:4, 5:4.
Dudek (Tetůr M.) - Kuběna, Běhůnek D., Lazar, Bárta, Žák - Holík, Drabálek, Hloušek, Čumba A., Pavlovič M., Ringer, Pantlík, Huňady E., Machač, Rubecký, Džačovský. Trenér: Jan Prčík.
Smolka - Ludvík, Hlávková, Dvořák, Protivinský, Pavelčík, Pokora, Irman, Burdík, Fiala, Solař, Kello, Kadlec. Trenér: Milan Kello.

Komentář k zápasu


další články
Baník porazil lídra tabulky z Nového Jičína a z domácí premiéry bere zcela po zásluze tři body!
A-Tým
30.9.2023

Po třech bodech přivezených z Havlíčkova Brodu zapisuje Bachánkova družina plný bodový zisk i z prvního domácího zápasu ...