SHKM Baník Hodonín
Deváťáci doma nestačili na Velké Meziříčí. Gólové probuzení přišlo příliš pozdě
Deváťáci doma nestačili na Velké Meziříčí. Gólové probuzení přišlo příliš pozdě
9. třída
30.9.2023

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
3. kolo, sobota 30.9.2023
SHKM Baník Hodonín - HHK Velké Meziříčí
HOM
2:5
(0:2, 0:0, 2:3)
VEM
Branky a nahrávky: 47. Tetůr F. (Džačovský, Pavlovič J.), 59. Pavlovič J. (Nevídal) - 3. Černý (Karásková), 10. Šantora, 42. Večeřa, 45. Černý (Karásková, Večeřa), 45. Večeřa (Kopřiva). Rozhodčí: Bačák - Holeš, Chramosta. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Průběh utkání: 0:5, 2:5.
Škopík (45. Balán) - Kempný, Crlíková, Veselý (C), Tetůr F., Čermák, Pavlovič J., Kuja (A), Šácha, Jandora (A), Pospíšil, Nevídal, Džačovský. Trenér: Jaroslav Crlík.
Chylík - Antalíková, Kanta, Balga, Havlík, Hrnčíř, Večeřa, Janík, Karásková, Bednář, Šafránek (C), Černý (A), Šantora, Kopřiva. Trenér: Libor Mašek.

Komentář k zápasu

Ohlasy trenérů

Jaroslav Crlík (Hodonín):
I když jsme po první třetině prohrávali 0:2, tak jsme bruslili o poznání lépe než v předchozích zápasech a už nám to šlo i lépe v kombinaci. Vyvážení puků z obranného se nám dařilo tak, jak bychom si asi představovali. Ve druhé třetině jsme soupeři v podstatě soupeři nepůjčili puk, je jen škoda, že jsme neproměnili aspoň nějakou z té spousty šancí. Musím ale vyzvednou i golmana soupeře, který chytal fantasticky. Ve třetí třetině jsme dostali dva laciné góly z protiútoků. V závěru se nám podařilo soupeřova brankáře konečně překonat, ale na víc než na snížení na 2:5 to nestačilo.