SHKM Baník Hodonín
Proti Třebíči deváťáci vedli, pak ale inkasovali osm gólů v řadě
Proti Třebíči deváťáci vedli, pak ale inkasovali osm gólů v řadě
9. třída
23.9.2023

Zápas dvou různých polovin. Tak by se dalo jednoduše shrnout dnešní první mistrovské utkání hodonínských deváťáků. Ty proti Třebíči poslal v polovině úvodního dějství do vedení kapitán Jan Veselý a toto hubené vedení drželi zeleno-černí až do poloviny zápasu. Pak se ale hosté rozstříleli. Během dvou minut vstřelili tři góly a po čtyřiceti minutách bylo skóre 1:3. V poslední periodě pak hosté přidali dalších pět přesných zásahů a po vítězství 8:1 si Třebíč odváží všechny tři body domů na Vysočinu.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
1. kolo, sobota 23.9.2023
SHKM Baník Hodonín - SK Horácká Slavia Třebíč
HOM
1:8
(1:0, 0:3, 0:5)
TRE
Branky a nahrávky: 12. Veselý (Pospíšil) – 27. Hudec, 28. Kafka (Jánský), 29. Kružík, 43. Doležal (Kafka), 47. Otruba, 52. Kružík, 56. Kafka (Kružík, Štancl), 57. Otruba. Rozhodčí: Bačák - Chramosta, Olšar. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 82. Průběh utkání: 1:0, 1:8.
Balán (Škopík) - Kempný, Crlíková, Veselý (C), Gajdoš - Čermák, Tetůr F., Pavlovič J., Kuja (C), Plášek, Jandora (A), Pospíšil, Nevídal, Džačovský. Trenér: Jaroslav Crlík.
Dubecký - Štancl, Vostal, Svoboda, Doležal (C), Jánský, Hudec, Sazavský, Kružík (A), Dolníček, Melichar, Otruba, Mezlík, Dokulil, Kafka. Trenér: Rostislav Malena.

Komentář k zápasu

Ohlasy trenérů

Jaroslav Crlík (Hodonín):
Myslím si, že Třebíč bude favoritem celé soutěže, což koneckonců ukázala i v dnešním utkání. Hosté byli jednoznačně lepší, a to ve všech ohledech. Zejména v rychlosti bruslení a kombinaci byli oproti nám odskočení. Hráli jsme na dvě obrany a tří útoky, a hlavně beci toho měli na konci zápasu opravdu plné kecky. Postupně nám odcházely síly, což jste vidět i na skóre jednotlivých třetin. Bohužel jsme si neplnili to, co jsme si v posledním týdnu na první mistrovské utkání chystali. Soupeř nás výborně napadal a my jsme neměli na nic čas. Kluci si musí trochu sami vstoupit do svědomí a zlepšit přístup nejen k zápasu, ale i k tréninku. Je vidět, že odchody Šimona Flamíka a Jakuba Kotáska jsou pro nás citelné ztráty.