SHKM Baník Hodonín
Junioři poslali v poslední minutě zápas s Warriorem do prodloužení, vítěze nakonec určil jediný proměněný nájezd
Junioři poslali v poslední minutě zápas s Warriorem do prodloužení, vítěze nakonec určil jediný proměněný nájezd
Junioři
19.11.2023

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
13. kolo, neděle 19.11.2023
SHKM Baník Hodonín - HCM Warriors Brno
HOM
3:4sn
(0:2, 1:0, 2:1 - 0:0)
KOU
Branky a nahrávky: 38. Witoš (Procházka), 54. Zalubil (Peterka, Hloušek), 60. Huňady J. (Dolinský, Peterka)- 7. Baláž (Kerner, Oliva), 14. Kolečkář, 51. Ludikovský (Dočekal, Straka), rozh. náj. Hykl. Rozhodčí: Pavel - Ryšánek, Čaněk. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 43. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4.
Sekanina (Zabloudil) - Stuchlík, Peterka, Běhůnek, Vícha, Hejduk, Kytlica (A), Kukuliš - Huňady J. (C), Hloušek, Witoš, Vogl, Zalubil, Hlůšek, Dolinský (A), Procházka, Toman, Běloch. Trenér: Otakar Čajka.
Nechvátal - Lička, Fencl, Jindra, Ludikovský, Hykl, Brokeš (C), Dvořák - Žižka, Baláž, Oliva, Straka, Kerner, Kolečkář (A), Dočekal (A), Drasal, Bílý. Trenér: Jiří Sýkora.

Komentář k zápasu


Ohlasy trenérů

Otakar Čajka (Hodonín):
Ti, kdo dnes přišli na utkání juniorky, museli odcházet spokojeni. Utkání se odehrálo v tempu se šancemi na obou stranách. I když jsme celé utkání dotahovali, bojovností a odhodláním neprohrát se nám podařilo v poslední minutě srovnat stav. Samostatné nájezdy jsou loterie a dnes byl tím šťastnějším soupeř. Všem hráčům jsme po zápase poděkovali za předvedený výkon a s kolegou jsme se shodli, že je škoda, že takových utkání není v sezoně více. Právě tyto těžké zápasy hráči potřebují pro jejich další hokejový rozvoj.