SHKM Baník Hodonín
Jižanské derby pro Drtiče! Juniorka doma porazila Břeclav a zapisuje důležité tři body
Jižanské derby pro Drtiče! Juniorka doma porazila Břeclav a zapisuje důležité tři body
Junioři
1.10.2023

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
3. kolo, neděle 1.10.2023
SHKM Baník Hodonín - HC Lvi Fosfa Břeclav
HOM
3:2
(1:0, 2:0, 0:2)
BRE
Branky a nahrávky: 16. Dolinský (Hejduk), 33. Pavlovič M. (Bezděk), 34. Dolinský (Hloušek, Huňady J.) - 42. Abazaj (Javůrek), 54. Javůrek. Rozhodčí: Schenel - Chramosta, Smetková. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Průběh utkání: 3:0, 3:2.
Sekanina (Dudek Petr) - Hejduk, Kytlica, Peterka, Stuchlík, Vícha (A), Kukuliš, Zalubil, Hloušek, Běloch (A), Bezděk, Huňady J. (C), Procházka, Dolinský, Hlůšek, Pavlovič M. Trenér: Otakar Čajka
Padělek - Hurnický, Mácha (A), Burian, Coufal, Veselský, Sokola (C), Ryšánek, Chlubný, Rusnák, Abazaj, Štohl, Pravda, Kufa, Suchyňa, Slovák, Javůrek. Trenér: Lubor Sítek.

Komentář k zápasu

Ohlasy trenérů

Otakar Čajka (Hodonín):
Čtyřicet minut jsme byli lepším týmem, soupeře jsme přehrávali, vytvářeli si gólové příležitosti a zaslouženě jsme šli do vedení o tři branky. Před koncem druhé třetiny jsme nevyužili početní převahu pěti proti třem. Místo toho, abychom v poslední třetině kontrolovali hru a navýšili skóre, jsme hned na začátku zbytečně faulovali a v oslabení dostali gól. Od tohoto momentu se hra vyrovnala a přibývalo šancí na obou stranách. Sedm minut před koncem zápasu soupeř snížil na rozdíl jedné branky, v závěru se Břeclav pokusila o hru bez brankáře, ale vedení jsme uhájili. Utkání jsme zvládli a tři body zůstaly v Hodoníně.

Fotografie ze zápasu