SHKM Baník Hodonín
Baník na závěr základní části veze dva body z Valašska, prodloužení rozhodl už po 49 vteřinách Matěj Novák
Baník na závěr základní části veze dva body z Valašska, prodloužení rozhodl už po 49 vteřinách Matěj Novák
A-Tým
9.3.2024

Závěrečné utkání dlouhodobé části nabídlo jedenáct branek, z napínavé přetahované nakonec berou nakonec dva body hokejisté Baníku, kteří dvěma body zapsali sedmadvacáté sezonní vítězství. Jihomoravané se radují i přesto, že nastoupili ve značně kombinované a především oslabené sestavě. Góly zeleno-černých na Valašsku obstarali Petr Krejčí, který proměnil trestné střílení, Filip Weintritt, Adam Bachánek, Denis Zaichyk a obrat ze 4:5 na 6:5 dokonal dvěma trefami Matěj Novák.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
44. kolo, sobota 9.3.2024
HC Bobři Valašské Meziříčí - SHKM Baník Hodonín
VAM
5:6p
(1:1, 3:3, 1:1 - 0:1)
HOM
Branky a nahrávky: 13. Romančík (Capil), 23. Sviták (Adámek), 31. Kozubík (Martiník, Urban), 36. Adámek (TS), 42. Melenovský (Kočí) - 6. Krejčí (TS), 26. Weintritt (Laciga, Matěj), 32. Bachánek (Zaichyk, Rauš), 35. Zaichyk (Laciga, Polesný), 49. Novák (Rauš, Polesný), 61. Novák (Luža, Sedláček). Rozhodčí: Held - Bubela, Mikšík. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely: 44:27. Diváci: 230. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 5:4, 5:6.
Slovák (Ševců) - Sviták, Kočí, Baroš, Liss, Holiš, Holomek (C), Martiník - Capil, Adámek, Melenovský - Kozubík, Romančík, Vávra - Gola, Vavřík (A), Urban - Popelka, Finsterle (A), Stodůlka. Trenér: Lukáš Plšek.
Dolíška (Běhal) - Němec, Sedláček, Polesný (A), Rauš (A), Švejda, Bílek - Matěj, Luža, Laciga - Weintritt, Huňady J., Novák (C) - Sedlák, Zaichyk, Bachánek - Krejčí, Štědrý. Trenér: Aleš Bachánek.

Komentář k zápasuOhlasy trenérů

Aleš Bachánek (Hodonín):
Dnes to bylo z obou stran hodně opatrné. Bylo to slušné utkání, ale bylo prostě cítit, že ani domácí ani my dnes o nic nehrajeme. Divákům se ale zápas musel líbit, padlo jedenáct gólů a jsme rádi, že my jsme byli ti, kdo dali o jeden gól víc. Jeli jsme do Valmezu vyhrát a to se nám, sice až v prodloužení, ale podařilo.

další články
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
A-Tým
1.7.2024

Sezona 2024-25 se kvapem blíží a my všichni se už nemůžeme dočkat, až zase oblékneme zeleno-černé barvy. Proto Vám už s ...