SHKM Baník Hodonín
Starší žáci sahali v Ostrohu po vítězství, nakonec dvě minuty před koncem vybojovali remízu

HOM
Branky a nahrávky: 7. Skočík (Veselý), 15. Skočík (Veselý), 16. Nevídal (Straka), 25. Nevídal (Němčický), 34. Straka (Nevídal, Němčický), 36. Straka (Sladký, Němčický), 49. Skočík (Veselý), 51. Stýblo, 51. Nevídal (Němčický) – 8. Flamík Š., 10. Flamík Š. (Jandora), 20. Jandora, 25. Kotásek (Flamík Š.), 29. Jandora (Kotásek), 33. Kotásek (Jandora), 36. Flamík Š. (Jandora), 46. Džačovský, 58. Flamík Š.. Rozhodčí: Witoš, Stuchlík. Vyloučení: 6:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:6, 5:6, 5:7, 6:7, 6:8, 9:8, 9:9.
Nevídal (Vopravil) - Čermák, Ivan, Veselý Bořek, Stýblo, Sladký - Veselý Bruno, Němčický (C), Ludvík, Břečka, Skočík, Nevídal, Šácha, Straka (A). Trenér: Roman Němčický.
Ondrůšová (Šťastný) - Kempný, Hatala, Lecián, Kuja, Veselý J., Flamík M. - Tetůr F., Pavlovič J., Plášek, Adamec, Flamík Š., Jandora, Gajdoš, Kotásek J., Peš, Pospíšil, Džačovský A.. Trenér: Jaroslav Crlík.