SHKM Baník Hodonín
Dorost ukázal dobrou formu, díky výhře nad Černými vlky poskočil na třetí místo tabulky
Dorost ukázal dobrou formu, díky výhře nad Černými vlky poskočil na třetí místo tabulky
Dorost
16.10.2022

Dorostenci odehráli poslední zápas první části Regionální ligy dorostu. Potvrdili dobrou formu a herní pohodu i v nedělním domácím zápase a posunuli se tak na třetí místo tabulky. Zápas měl od začátku vysoké tempo a šance byly na obou stranách. Konečně jsme však prolomili prokletí prvních třetin, které nám letos nějak nejdou… Vítězíme 2:1. Zápas režírovala první pětka, která společnými silami nasázela soupeři všechny tři branky. V čase 37:17 bylo nařízeno trestné střílení. To nás mohlo posunout do tříbrankového vedení, bohužel Jan Zalubil neproměnil. Hosté ještě korigovali na 3:2 v 52. minutě, drama jsme ale nepřipustili a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.

autor:
Jan Hochman, hokejostroh.cz
Sdílejte článek
 
7. kolo, neděle 16.10.2022
SHKM Baník Hodonín - HC Černí vlci Rožnov pod Radhoštěm
HOM
3:2
(2:1, 1:0, 0:1)
ROZ
Branky a nahrávky: 16. Vícha (Procházka, Zalubil), 18. Korbel (Zalubil), 25. Korbel (Procházka) - 19. Knápek (Quitt), 53. Marejka (Raška). Rozhodčí: Blaha - Koželuha, Hendrych. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2.
Stašek (Dudek) - Vícha, Korbel, Peterka, Jagoš, Bárta, TUrkovič - Fiedor, Krátký, Hloušek (A), Majíček, Pavlovič M., Šupka, Drabálek, Huňady E., Procházka, Zalubil (C). Trenér: Otakar Čajka.
Moll (Jadrníček) - Kunčický, Vašek, Vik, Quitt, Badura (A), Kyjanka, Václavík, Stružka, Marejka, Raška (C), Elich, Ondřej, Kuchař, Knápek, Bílek. Trenér: Libor Plášek.
×
Odehrané 17:00 | A-tým
SHKM Baník Hodonín
HK Nový Jičín
×
Odehrané 10:40 | DOR
SHKM Baník Hodonín
HC Boskovice
×
Odehrané 13:40 | 9.tř.
SHKM Baník Hodonín
HHK Velké Meziříčí