SHKM Baník Hodonín
Pomalý rozjezd, pak skvělý obrat. Dorost veze z Kroměříže tři body
Pomalý rozjezd, pak skvělý obrat. Dorost veze z Kroměříže tři body
U16
1.10.2022

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
3. kolo, sobota 1.10.2022
HK Kroměříž - SHKM Baník Hodonín
HKK
4:6
(2:0, 2:3, 0:3)
HOM
Branky a nahrávky: 6. Nedbal (Záhorovský), 12. Zakravač (Havlík), 23. Havlík, 39. Zakravač (Došlík, Havlík) - 29. Hloušek (Běhůnek D., Šupka), 33. Zalubil (Procházka), 34. Jagoš (Šupka), 45. Hloušek, 51. Pavlovič M. (Šupka), 52. Fiedor (Procházka, Machač). Rozhodčí: Šico - Valentík, Novák. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:6.
Marušák - Janošek, Chytil, Ambruz, Dopita, Hermély, Svoboda - Záhorovský, Švajda, Zakravač, Ondřiš, Židlík, Došlík, Nedbal, Králík, Havlík. Trenér: Marek Rožnovjak.
Stašek (Dudek) - Korbel, Peterka, Jagoš - Fiedor, Krátký, Džačovský M., Hloušek, Čumba A., Pavlovič M., Ringer, Kuběna, Šupka, Běhůnek D., Machač, Huňady E., Procházka, Zalubil (C). Trenér: Otakar Čajka.

Komentář k zápasu

Třetí kolo regionální ligy nás zavedlo do Kroměříže. Během sezóny se nám rozrost v týmu takový nešfar, nejsme schopni vstoupit do zápasu na 100 procent. První třetiny máme až tragické. Nic se nezměnilo ani během třetího kola s HK Kroměříž. Čtyři střelecké pokusy na bránu je fakt málo. Soupeř nás opět prví třetinu přejel 2:0. Proto taky bylo v přestávce po první třetině v kabině pořádně dusno... Druhá třetina začala podobně jako ta první (čas 22:56 a prohráváme 3:0). Do obratu zavelel až ve 29. minutě Štěpán Hloušek, branka nás nakopla, mužstvo se semklo a začalo hrát hokej... Po druhé třetině byl sice stav 4:3 ve prospěch soupeře, byla ale vidět snaha utkání otočit. Brankář Stašek nás v poslední dvacetiminutovce podržel a vychytal čisté konto. I díky tomu se povedlo ve třetí třetině zvítězit 0:3. Díky obratu jsme odjížděli z Hané spokojeni s konečným výsledkem 4:6.

další články
Baník dorazí na jih Moravy prověřit bruslaři z Havlíčkova Brodu
A-Tým
7.2.2023

Už dnes v podvečer se hokejisté Baníku představí v dalším druholigovém utkání. Po týdnu volna se zeleno-černí opět vrhno...
Výrazně oslabený Baník nestačil na Techniku Brno, která potvrdila roli favorita a odváží si tři body
Info
4.2.2023

B-tým zeleno-černých nastupoval do 21. kola Krajské ligy můžu proti brněnské Technice pouze s deseti hráči do pole. Drti...