HOM
3:8
(2:2, 0:2, 1:4)
PRO
Branky a nahrávky: 1. Pavlovič M. (Běhůnek), 14. Zalubil (Procházka), 44. Houšek (Pavlovič M.) - 1. Pippal (Kubík), 5. Pippal (Kubík), 27. Pippal (Tsubera), 35. Řepa (Pippal, Mojžíšek), 41. Pippal (Mojžíšek), 47. Pekr (Kasal), 51. Kutmon (Mlčoch), 52. Špunar (Mojžíšek, Řepa). Rozhodčí: Blaha - Hendrych F., Hendrych Z.. Vyloučení: 8:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 88. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5, 3:5, 3:8.
Kuča (51. Dudek) - Peterka, Korbel, Čumba A., Kuběna, Turkovič, Běhůnek (A), Bárta, Jagoš, Krátký, Vícha, Zalubil (C), Hloušek, Procházka, Pavlovič M., Ringer, Huňady. Trenér: Otakar Čajka.
Rychlý (57. Horáková) - Řepa, Palánek, Kaláb, Kasal, Kopecký, Kubík (C), Mlčoch, Pekr, Pítr, Špunar, Pippal (A), Hozman, Pospíšil, Kutmon, Mojžíšek, Tsubera. Trenér: Pavel Musil.