SHKM Baník Hodonín
Béčko začalo v Břeclavi skvěle, závěr se mu ale nepovedl. Baník zakončil přípravu těsnou prohrou
Béčko začalo v Břeclavi skvěle, závěr se mu ale nepovedl. Baník zakončil přípravu těsnou prohrou
A-Tým
15.9.2022

Hodonínští hokejisté vstoupili do odvetného přípravného utkání na břeclavském stadionu skvěle a po první třetině a trefách Janáse, Bauera, Poláka a Vyrůbalíka vedli jasně a v poklidu 4:1. Ještě v poslední minutě druhé části vedli Drtiči 5:2, v závěru prostřední části ale Lvi vstřelili kontaktní branku a díky třem dalším trefám v závěrečné části nakonec domácí slavili těsnou výhru 6:5.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
Příprava, čtvrtek 15.9.2022
HC Lvi Břeclav - SHKM Baník Hodonín
BRE
6:5
(1:4, 2:1, 3:0)
HOM
Branky a nahrávky Hodonína: 12. ???, 22. ???, 40. ???, 46. ???, 50. ???, 57. ??? - 5. Janás (Polák, Vyrůbalík), 6. Bauer (Tomi), 12. Polák (Janás, Huňady), 14. Vyrůbalík (Janás, Polák), 23. Pospíšil (Zlámal). Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely: 41:33. Diváci: neuvedeno. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:5, 6:5.
Běhal (33. Mládek) - Vyrůbalík, Zlámal, Crlík, Rýpar, Flamík, Kytlica - Huňady, Janás, Polák - Pospíšil, Bauer, Tomi - Matuškovič, Lidák, Rákoczy. Trenér: Michal Kuba.

Komentář k zápasu

Ohlasy trenérů

Michal Kuba (Hodonín):
Z dobře rozehraného zápasu uděláme drama a nakonec prohrajeme. Hrajeme dobře, vedeme 5:2 a po našich chybách a nedůrazu dostaneme čtyři góly v řadě. Od poloviny zápasu mi připadalo, že někteří hráči vůbec neví, kde mají stát a kde se mají pohybovat. Jako kdybychom přestali umět hrát hokej. Musíme se z toho poučit. A hlavně musíme začít chodit na tréninky, abychom mohli i něco nacvičit a sehrát se.

další články
Viktor Běhůnek: Nikdo z nás nechtěl prohrát první soutěžní zápas, navíc doma před našimi fanoušky
Info
26.9.2022

V osmnácti letech patří k nejmladším článkům nově se tvořícího B-týmu Baníku. Je hodonínským odchovancem, ale dorostenec...
Výborně! Omlazený B-tým nasázel na úvod i díky šesti bodům Davida Janáse Uherskému Hradišti devět gólů!
A-Tým
25.9.2022

Zeleno-černí měli v prvním mistrovském utkání sezony pomalejší rozjezd, hosté díky dvěma přesilovkovým trefám relativně ...