SHKM Baník Hodonín
B-tým opět zaspal začátek zápasu, proti favoritovi z Hané se obrat tentokrát nepodařil
B-tým opět zaspal začátek zápasu, proti favoritovi z Hané se obrat tentokrát nepodařil
B-Tým
2.10.2022

Tohle byla pro hodonínskou rezervu hodně těžké písemka. Do Hodonína dorazil jeden z favoritů soutěže se čtrnácti hráči, kteří na se jaře letošního roku probojovali až do finále Krajské ligy. Hanáci ukazovali svou kvalitu od první minuty a v úvodní dvacetiminutovce si vypracovali tříbrankové vedení. Baník se gólově probudil až ve druhé části, ale na zásahy Toma Poláka i Martina Vyrůbalíka dokázali hosté vždy odpovědět, takže i po druhé třetině vedla Kroměříž o tři trefy. Tři minuty před koncem to Baník risknul se šesti hráči v poli, ale místo snížení pečetil střelou do prázdné hodonínské branky kroměřížské vítězství Světlík.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
3. kolo, neděle 2.10.2022
SHKM Baník Hodonín - HK Kroměříž
HOM
2:6
(0:3, 2:2, 0:1)
HKK
Branky a nahrávky: 29. Polák (Vyrůbalík, Janás), 33. Vyrůbalík (Crlík, Polák) - 2. Holík (Zavřel), 6. Světlík (Lavička), 13. Podešva (Zeman), 29. Hubík (Světlík), 38. Šťastný (Zavřel, Hradil), 58. Světlík (Jergl). Rozhodčí: Schenel - Bačák, Olšar. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely: 26:43. Diváci: 207. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 2:4, 2:6.
Běhal (Mládek) - Vyrůbalík (A), Crlík, Běhůnek, Rýpar, Rákoczy, Kytlica - Tomi, Janás (C), Polák (A) - Lidák, Jajcay, Pospíšil - Matuškovič, Bauer, Běloch - Huňady. Trenér: Michal Kuba.
Fajgl (Pražan) - Vávra, Šťastný, Zeman, Holík, Nesrsta, Jergl, Knápek - Laciga, Jelínek, Morev, Zavřel, Hubík (C), Hradil, Lavička, Podešva, Opravil, Světlík. Trenér: Zdeněk Bečka.

Komentář k zápasu


Ohlasy trenérů

Michal Kuba (Hodonín):
Bohužel byl začátek zápasu stejný jako s Hradištěm. Po chvíli prohráváme 0:3 a to se potom hraje těžko. Na druhou stranu kluci bojovali až dokonce. Myslím si, že tam byly i okamžiky, kdy jsme byli i lepší, ale neproměňujeme šance. Důležité je, že se do těch šancí dostáváme a chceme s tím výsledkem něco udělat. Na tom se dá stavět. Škoda, je, že s dostaneme se na rozdíl dvou gólů a hned z protiútoku dostaneme při nedůrazu u brány další gól. To jsou věci, kdy jsi v laufu a můžeš jít do tlaku. Místo toho tě také chyby zase položí a začínáš od znova. Na konci už jsme hráli powerplay i za stavu 2:5 i 2:6. Bohužel stav jsme nesnížili.

Fotografie ze zápasu

další články
Z Orla Baníkem. Obrana zeleno-černých hlásí novou posilu, do Hodonína míří šestadvacetiletý zadák Lukáš Zukal
A-Tým
22.5.2024

Novou posilou Baníku se stává šestadvacetiletý zkušený bek Lukáš Zukal, který se na Slovácko přesouvá od znojemských Orl...
Hokejisté Baníku zahájili letní přípravu. Trenérům se na úvodním tréninku hlásilo patnáct hráčů
Info
6.5.2024

V pondělí 6. května se na zimním stadionu poprvé sešli hráči A-týmu Baníku, aby zahájili společnou suchou přípravu. Tre...
První posila do obrany Baníku. Z Velkého Meziříčí přichází na jih Moravy Martin Lašák
A-Tým
6.5.2024

Zadní řady slováckého celku hlásí první letní posilu. Dres Baníku bude v nadcházejícím ročníku oblékat čtyřiadvacetiletý...