MOB
17:0
(6:0, 5:0, 6:0)
HOM
Branky a nahrávky: 3. Holíková (Pucher, Veselý), 7. Neshyba (Holík J.), 8. Pucher (Dvořák), 16. Veselý (Holík J.), 16. Pucher (Jahoda, Malý), 20. Jahoda (Dvořák), 31. Dvořák (Jahoda, Pucher), 35. Kabelka (Pucher), 35. Neshyba (Holík J., Veselý), 36. Malý (Trojan), 40. Kabelka (Štěpánek, Holíková), 43. Pucher (Klimt), 46. Veselý (Holík J.), 50. Neshyba (Veselý), 55. Neshyba (Holík J.), 56. Trojan, 60. Štěpánek (Kabelka). Rozhodčí: Ludvík Ma., Ludvík Mi. Vyloučení: 3:5, navíc Klučák (HOM) 10 minut. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 17:0.
Pospíchal - Malý, Neshyba, Jahoda, Klimt, Pucher, Trojan, Kněžíček, Dvořák, Hrdlička, Štěpánek, Veselý, Holík J., Holíková, Kabelka. Trenér: Peter Pucher.
Haronik A. (30. Tetůr) - Klučák, Hatala, Holík, O., Prokop, Večeřa, Bucek, Theuer, Lazar (C), Prchal V., Huňady E. Trenér: Tibor Helísek.