Bodové čekání juniorů neutnulo ani domácí utkání s Boskovicemi

HOM
4:9
(3:4, 0:1, 1:4)
BOS
Branky a nahrávky: 7. Daněček, 10. Matuškovič (Šenk, Daněček), 12. Charvát (Horňák), 59. Adamec (Matuškovič, Kotásek) - 1. Müller (Pospšíil P.), 5. Müller (Kousal, Pospšíil P.), 8. Müller (Pospšíil E.), 13. Müller (Kousal), 38. Kytka (Ošlejšek), 47. Miloš (Němec), 50. Ošlejšek (Pospíšil E.), 58. Formánek (Pospíšil E.), 59. Kousal (Pospíšil E., Müller). Rozhodčí: Šofka - Polesný, Olšar. Vyloučení: 6:3, navíc Weber (HOM) 10 minut, Müller (BOS) 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:8, 4:8, 4:9.
Hanáček (Javůrek) - Schneider, Kuběna, Běhal, Charvát, Zlámal - Šenk, Matuškovič, Weber (C), Kotásek, Pospíšil L., Adamec, Horňák, Walla, Daněček, Holeš, Marek René. Trenér: Otakar Čajka.
Jablunka (Schäffer) - Kousal, Vondrák (A), Ošlejšek, Müller (C), Pospíšil P. (A), Vodák, Němec, Hrubeš, Formánek, Kytka, Miloš, Pospíšil E. Trenér: David Šebek.