SHKM Baník Hodonín
MZA: Drtiči ve Znojmě dvakrát vedli o dvě branky, nakonec vezou domů bod
U12
25.11.2018

Zápas dvanáctého kola ligy mladších žáků nabídl vyrovnanou a napínavou podívanou. Na znojemském stadionu se do vedení dostali ve dvanácté minutě hosté, ale Orli tři minut před koncem první třetiny srovnali. Do kabin ale šli s náskokem, a to dokonce dvoubrankovým, přeci jen mladí Drtiči. Znojemští v polovině duelu snížili, vedení o dvě branky si ale vzali Drtiči zpět povedeným trestným střílením Jaroslava Prchala. Znojmo ale v poslední dvacetiminutovce zabralo a dvěma přesnými zásahy srovnalo na konečných 4:4.

HOM
Branky a nahrávky: 17. Hobza (Stibůrek, Ruml), 31. Ruml, 43. Tkadlec (Kylián, Pavelčík), 47. Solař - 12. Džačovský, 19. Drabálek (Strnádel, Špaček), 20. Prchal J. (Lorenc, Džačovský), 37. Prchal J. (TS). Rozhodčí: Ludvík, Teplý. Vyloučení: 2:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4.
Kuba - Kafková, Ludvík, Vojtěch, Votava, Kylián, Ludvík, Veselý, Stibůrek, Hobza, Pavelčík, Tkadlec, Novák, Ruml, Solař, Klempa, Torjan, Beroun, Fiala. Trenér: Miroslav Vybíral.
Putin - Lorenc, Drabálek, Špaček, Prchal J., Halaš, Strnádel, Hloušek, Čumba, Kuběna, Machač, Džačovský, Zelinka, Běhůnek. Trenér: Tibor Helísek.