SHKM Hodonín
SZA: Technika si z Hodonína odváží všechny body
SZA: Technika si z Hodonína odváží všechny body
U14
23.2.2019

Hodonínští starší žáci doma na Techniku v letošní sezoně neumí. Zatímco z Brna si odvezli svěřenci trenéra Helíska dvě vítězství, na domácím ledě se v obou duelech radoval soupeř. V dnešním dopoledním duelu si Brňané vypracovali během úvodních čtyřiadvaceti minut čtyřbrankový náskok, který se ukázal jako rozhodující. Jediný čestný úspěch Baníku zaznamenal v poslední minutě druhé třetiny Turkovič.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
24. kolo, sobota 23.2.2019
SHKM Hodonín - TECHNIKA HOCKEY BRNO
HOM
1:4
(0:3, 1:1, 0:0)
VSK
Branky a nahrávky: 40. Turkovič (Neshoda) - 10. Čaňo (Hladký), 12. Kotlán (Juránek), 16. Bravenec (Čaňo), 24. Balabán (Malý, Holoubek). Rozhodčí: Tkáč - Chramosta, Lidák. Vyloučení: 3:4, navíc Kotlán (TEC) 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 21. Průběh utkání: 0:4, 1:4.
Mládek (30. Filípek) - Hrušecký, Turkovič, Ondruš, Nagy, Dolinský, Kalman, Neshoda, Zelinka, Horňák, Žůrek, Běhůnek. Trenér: Tibor Helísek.
Kopuletý (Sekanina) - Dubčák, Palkovič, Volf, Dvořák, Hrabinec, Čaňo, Kósa, Vyhlídal, Malý, Holoubek, Bravenec, Hladký, Juránek, Janský, Balabán, Kotlán. Trenér: Vlastimil Odehnal.
další články
Reparát složen. Baník porazil poslední Techniku a dál drží první příčku tabulky
A-Tým
4.12.2021

Po prohře v Brumově se hokejisté SHKM vrátili na vítěznou vlnu. V domácím prostředí porazila Kubova parta poslední Techn...