SHKM Baník Hodonín
MŽ: Z Uherského Hradiště se Drtiči vrací s debaklem
U14
16.12.2017

Už po první třetině bylo na uherskohradišťském stadionu rozhodnuto. Domácí vlétli na hodonínské mladíky pěkně zhurta a po dvaceti minutách byl stav 7:0 pro našeho soupeře. Hodonínští se v závěru druhé části dočkali alespoň čestné trefy, kterou zaznamenal Adam Kalman. Konečný výsledek posledního předvánočního zápasu mladších žáků zní 14:1 pro Uherské Hradiště.

HOM
Branky a nahrávky: 3. Grebeníček (Fikes), 3. Kovář (Janík), 6. Janík (Vícha), 7. Fajkus (Janík), 9. Fajkus (Kovář), 12. Janík (Kovář), 13. Fikes (Grebeníček), 21. Kovář (Janík), 27. Římák (Vícha), 27. Kovář (Janík), 29. Fajkus (Janík), 45. Fajkus (Valouch), 49. Fajkus (Kovář), 50. Fajkus (Valouch) - 40. Kalman (Halaš). Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 11:0, 11:1, 14:1.
Uher - Valouch, Vícha, Fikes, Kovář, Krátký, Májíček, Fajkus, Janík, Dostalík, Grebeníček, Šupka, Římák, Štukavec. Trenér: Bohuslav Weintritt.
Dudek (29. Putin) - Kalman, Neshoda, Machač, Večeřa, Adeyinka, Hloušek, Kurka, Čumba, Zelinka, Ringer, Halaš, Pantlík, Trs, Huňady. Trenér: Tibor Helísek.