SHKM Hodonín
SD: Dvoubrankové vedení na Zubry nestačilo
SD: Dvoubrankové vedení na Zubry nestačilo
U7
24.11.2017

Domácí Drtiči se ve třetí minutě ujali vedení po trefě Sedláčka, v polovině první třetiny se trefil Veselský a svěřenci trenéra Buřič v tu chvíli vedli nad favoritem a jasným lídrem soutěže z Přerova o dvě branky. Jenže hosté ještě do přestávky třemi góly strhli vedení na svou stranu a v závěrečné části dalšími dvěma přesnými zásahy své vítězství zpečetili.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
13. kolo, neděle 19.11.2017
SHKM Hodonín - HC ZUBR Přerov
HOM
2:5
(2:3, 0:0, 0:2)
PRE
Branky a nahrávky: 3. Sedláček, 10. Veselský - 5. Komačka (Tischer, Šimanský), 14. Ryšavý (Wolf), 14. Šimanský (Tischer, Komačka), 42. Mynář (Ministr), 55. Kuba (Nesrsta, Ministr). Vyloučení: 5:3, navíc Ryšavý (PRE) 5+OK, Nesrsta (PRE) 10 minut. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Průběh utkání: 2:0, 2:5.
Švirga (Hanáček) - Figura, Charvát, Michlovský, Šenk, Veselský, Kuběna, Kotásek, Svoboda, Pospíšil L., Pospíšil T., Běhal Antonín, Horňák, Daví, Smetková, Sedláček, Holeš. Trenér: Karel Buřič.
Bartoněk (Kocák) - Kopeček, Tischer, Vohrabal, Šabršula, Andrýsek, Koudela, Nesrsta, Vlček, Smejkal, Kuba, Ryšavý, Ministr, Foltas, Wolf, Frolek, Mynář, Mrázek, Šimanský, Gorás, Komačka. Trenér: Aleš Verlík.

Fotografie ze zápasu

další články
Matěj Chalupa: Zkomplikovaný konec utkání mě štve, vůbec to tak nemuselo být
A-Tým
8.12.2019

V loňské sezoně si Matěj Chalupa ve čtyřiadvaceti odehraných zápasech za A-tým SHKM připsal do svých statistik dvě vstře...
Z divokého zápasu v Uherském Hradišti bere Baník další tři body!
A-Tým
7.12.2019

V polovině zápasu to vypadalo na konečně klidný zápas. Baník vedl na ledě Uherského Hradiště díky pětigólové kanonádě v ...