SHKM Baník Hodonín
SD: Derby s brněnskou Technikou rozhodly až nájezdy
SD: Derby s brněnskou Technikou rozhodly až nájezdy
Přípravka
28.2.2016

Hodonínští hokejisté vedli po dvou třetinách díky trefám Škriby a Zajíčka 2:0, hostům z moravské metropole se podařilo v polovině poslední části dvěma góly během necelé minuty stav srovnat. Vítěze nakonec musely určit samostatné nájezdy, v nichž mladým Drtičům zajistil dvuhý bod Lukáš Škriba.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
34. kolo, neděle 28.2.2016
SHKM Baník Hodonín - TECHNIKA HOCKEY BRNO
HOM
3:2sn
(1:0, 1:0, 0:2)
VSK
Branky a nahrávky: 1. Škriba (Lindner, Veselý), 31. Zajíček (Veselský), rozh. náj. Škriba - 51. Kousal (Turan, Odvářka), 52. Skoryk (Hurzii, Limback-Stokin). Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
Štipčák (Lekeš) - Štěpanovský M., Veselský, Šebesta, Špírek, Mikulič, Veselý, Chalupa (C), Škriba, Pavka, Svoboda, Ščecina, Lindner, Flora, Pospíšil T., Weber, Zajíček, Abazaj. Trenéři: Karel Buřič, Patrik Weber.
Januš (Bartošek) - Bednář, Hurzii, Kousal, Krejčiřík, Limback-Stokin, Lučivňák, Malý F., Malý J., Nič, Odvářka, Opěla, Partyka, Podborský, Procházka, Skoryk, Turan, Obnar, Ludvík. Trenéři: Čeněk Kundela.
další články
Šestiletá historie Baníku zná pouze tři vítěze kanadského bodování. Znáte všechny?
A-Tým
8.7.2024

V základní části uplynulé sezóny zaznamenal Vojtěch Dobiáš 42 kanadských dobů a stal se králem hodonínské produktivity. Před ním se to podařilo jen dvěma dalším hráčům, víte kterým?
VIDEO: Hokej je zábava! Nábory Baníku v hodonínských i okolních školkách bavily děti i letos
Info
4.7.2024

V posledních letech v rámci náborové činnosti stále více prohlubujeme spolupráci se školkami nejen v Hodoníně, ale i v o...
Prosíme fanoušky o vyplnění krátkého dotazníku
A-Tým
3.7.2024

Vážení příznivci hodonínského hokeje, vážení fanoušci Baníku. Připravili jsme krátký dotazník, rádi bychom znali Váš náz...
Kupte si permanentku na zápasy Baníku a ušetřete skoro polovinu oproti nákupu klasických vstupenek!
A-Tým
1.7.2024

Sezona 2024-25 se kvapem blíží a my všichni se už nemůžeme dočkat, až zase oblékneme zeleno-černé barvy. Proto Vám už s ...