SHKM Baník Hodonín
MŽ: Drtiči uhájili své vedení a porazili Vídeň
MŽ: Drtiči uhájili své vedení a porazili Vídeň
U14
24.1.2016

Domácí tým začal zápas ve velmi dobrém tempu a odměnou bylo mladým Drtičům brzké dvoubrankové vedení, o které se postarala dvojice Vojtěch Toman - Richard Marek. Na začátku druhé třetiny zvyšoval na 3:0 Václav Běloch a Drtiči kráčeli k vítězství. Hosté z Vídně ale v poslední třetině během tří minut vstřelili dvě branky a bylo zaděláno na drama. Závěr zápasu už však hodonínští mladíci nakonec zvládli a připisují si tři body za 3:2.

autor:
Redakce
Sdílejte článek
 
25. kolo, neděle 24.1.2016
SHKM Hodonín - EAC Vídeň Junior Capitals
HOM
3:2
(2:0, 1:0, 0:2)
EAC
Branky a nahrávky: 1. Toman (Marek Richard, Jež), 10. Marek Richard (Toman), 26. Běloch (Toman, Jež) - 48. Lievens (Rossmann), 51. Lievens (Praschl). Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 41. Průběh utkání: 3:0, 3:2.
Kavan (Mládek) - Kytlica, Šefčík, Běloch, Hrušecký, Jež, Toman, Marek Richard, Marek René, Dolinský, Adamec (C), Luknar, Chlud. Trenér: Jan Prčík.
Merkader (35. Puschner) - Andersen, Derelii, Gamper, Kolesov, Leitner, Lexer, Lievens, Nadasi, Praschl, Rossmann, Schachner, Simek, Siwik, Stiegler, Wieser. Trenér: Jürgen Wallner.
další články
Staň se hokejovým rozhodčím!
Info
7.8.2022

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Hledá se Baníček! Staň se duší našeho maskota třeba právě ty!
Info
5.8.2022

Chceš být součástí domácích utkání Baníku? Umíš bruslit a baví tě dělat show? Jsi kreativní a jsi pro každou legraci? Má...
Foto + video: A-tým Baníku poprvé vyjel na led
A-Tým
4.8.2022

Druholigový nováček SHKM Baník Hodonín má za sebou první trénink na ledě. Trenér Radko Křivinka přivítal na úvodním trén...
Tradice pokračuje. Hokejisté Baníku i letos nazují kopačky a vyzvou k souboji hráče FC Nesyt
Info
1.8.2022

V sobotu 13. srpna se uskuteční už třetí ročník přátelského exhibičního fotbalového utkání mezi týmy FC Nesyt Hodonín a ...