BOM
3:8
(0:3, 1:4, 2:1)
HOM
Branky a nahrávky: 32. Kučerka (Šebela, Pleska), 58. Šebela, 60. Kučerka (Pleska) – 7. Jandora (Kotásek), 13. Kotásek (Jandora), 15. Pavlovič J. (Flamík Š.), 33. Džačovský A. (Jandora), 35. Jandora (Kotásek), 37. Tetůr (Kavan), 38. Flamík Š. (Tetůr), 48. Kotásek (Flamík M.). Rozhodčí: Knot - Flegr, Paulík. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 350. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:8, 3:8.
Jedlička - Ducháček, Plesk (A), Korčák, Mouka, Sklenář, Šebela, Krajči, Kráčalík, Kučerka (C), Blaha (A). Trenér: Jan Hasoň.
Balán (30. Škopík) - Kemplný, Lecián, Crlíková, Peš, Flamík M. (C), Kavan, Tetůr, Pavlovič, Plášek, Adamec, Flamík Š., Jandora, Gajdoš, Kotásek, Pospíšil, Džačovský A. Trenér: Jaroslav Crlík.