Vítězný vstup do ligy v podání dorostu, Hloušek sestřelil Brumov hattrickem!

BRU
4:6
(0:3, 3:1, 1:2)
HOM
Branky a nahrávky: 24. Lysák (Ovesný, Pavlík), 26. Osika, 27. Pavlík (Holba), 60. Pavlík – 7. Korbel (Zalubil), 8. Hloušek (Jagoš), 16. Hloušek (Běhůnek), 38. Korbel (Běhůnek), 42. Hloušek (Běhůnek), 53. Vícha. Rozhodčí: Poláček, Schmiedl. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:6, 4:6.
Šimšálek (Bublák) — Nevrlka, Holba, Chuchma, Málek — Kristín, Pavlík, Ročák, Osika, Ovesný, Mana, Hlavička, Goňa, Matějík, Mišák, Lysák. Trenér: Jakub Vaněk.
Dudek (27. Kuča) — Peterka, Korbel, Čumba, Kuběna, Turkovič, Běhůnek, Jagoš — Krátký, Vícha, Zalubil, Hloušek, Procházka, Pavlovič, Ringer, Huňady. Trenér: Otakar Čajka.

Komentář k zápasu

První třetinu jsme sice vyhráli 0:3, výsledek ale mohl být daleko vyšší. Do druhé třetiny jsme nastoupili s pocitem vítězů. To se projevilo už ve 27. minutě, kdy Brumov srovnal skóre. Po druhé třetině byl stav nerozhodný 4:4. Ve třetí třetině se náš tým změnil k nepoznání, okamžitě nás byl plný led. Ve 42. minutě zavelel k obratu Štěpán Hloušek, který se blýskl hattrickem. Ve 46. minutě jsme získali možnost trestného střílení, Tomáš Běhůnek ale neproměnil. Pojistku výhry zajistil v 53. minutě Filip Vícha, když zvýšil náskok na 4:6.