SHKM Hodonín
Jako přes kopírák, dorost nad Hradištěm vedl, nakonec ale i v odvetě padl
Jako přes kopírák, dorost nad Hradištěm vedl, nakonec ale i v odvetě padl
U19
28.8.2018

Dorostenci na svém ledě měli nad soupeřem z Uherského Hradiště dlouho navrch, po první i druhé třetině byli mladí Drtiči o gól napřed, v poslední části se ale projevila početní převaha soupeře, který přijel se čtyřmi kompletními formacemi.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 
Příp., úterý 28.8.2018
SHKM Hodonín - HC Uherské Hradiště
HOM
5:8
(3:2, 2:2, 0:4)
UHH
Branky Hodonína: Marek René 2, Marek Richard, Adamec, Kukuliš.
Korček - Churý, Zlámal, Marek René, Marek Richard, Toman Jan, Adamec, Kukuliš, Štarha, Chlud, Toman Vojtěch, Huňady. Trenéři: Stanislav Kytlica, Michal Kuba.
Sestava není k dispozici.

Ohlasy trenérů

Stanislav Kytlica (Hodonín):
Soupeř přijel s dvaceti hráči, zatímco my jsme měli k dispozici hráčů pouze jedenáct, což se zejména v poslední třetině projevilo viditelnou a logickou únavou. Přesto jsme zápas měli dlouho ve svých rukou. Excelentní výkon předvedla první útočná formace ve složení René Marek - Richard Marek - Jan Toman, která chvílemi dostávala soupeře pod drtivý tlak. Výsledek utkání byl prakticky v rukou tohoto útoku, který si v každém střídání vytvořil minimálně jednu stoprocentní gólovou příležitost. Na neproměňování šancí jsme také v závěru utkání doplatili. Hlavní příčinou porážky však byly zejména hrubé individuální chyby, které jsou neomluvitelné a nesmí se stávat. Chtěl bych vyzvednout výkon Jirky Huňadyho a Vojty Tomana, kteří jakožto hráči starších žáků příkladně bojovali a rvali se o výsledek.

další články
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Info
25.2.2021

Vážení sportovní přátelé, možná si ještě vzpomínáte na vyjádření VV SHKM v článku ze dne 3. ...
Plánované očkovací centrum v Hodoníně se přesouvá ze zimního stadionu do kulturního domu
Info
24.2.2021

V polovině ledna jsme přinesli informaci, že na hodonínském zimním stadionu by mohlo vzniknout velkokapacitní očkovací c...
#TBT sezona 1990-91: Hokejisté Baníku po první části na osmém místě
Info
19.2.2021

Černá série Baníku pokračovala i posledním kolem 1. části I. NHL v Karviné, přestože hráči podali mnohem lepší výkon než...