SHKM Baník Hodonín
SŽ: Hodonín zakončil sezonu vítězstvím na brněnském ledě
Dorost
14.3.2018

V brněnské DRFG Aréně byl k vidění napínavý souboj. Domácí byli favoritem, ale svěřencům trenéra Helíska vyšla odveta za domácí těsnou prohru na výbornou. První dvě třetiny skončily shodně skórem 1:1 a do závěrečné periody se tak šlo za nerozhodného stavu 2:2. V jedenapadesáté minutě se Hodonínští potřetí v duelu dostali do vedení, které už tentokrát nepustili a z Brna si na závěr sezony odvezli vítězství 5:3.

HOM
Branky a nahrávky: 16. Škodík (Svoboda), 32. Škodík (Šebela), 59. Šebela (Dočekal) - 9. Bošek (Marek Richard, Javornický), 29. Běloch (Chlud), 51. Huňady (Bošek, Dolinský), 58. Adamec, 59. Bošek (Huňady). Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5.
Korček (30. Konečný) - Svoboda, Kos, Rakus, Eich, Apostolidis, Šibor, Škodík, Kavický, Dočekal, Šebela, Nesvadba, Mlčoch. Trenér: Jan Konečný.
Kavan (Mládek) - Luknar, Chlud, Jež, Bošek, Burian, Javornický, Běloch, Hrušecký, Huňady, Toman, Marek Richard, Dolinský, Adamec. Trenér: Tibor Helísek.