SHKM Hodonín
Zástupci Nesytu a Baníku předali výtěžek z fotbalové benefice
Zástupci Nesytu a Baníku předali výtěžek z fotbalové benefice
A-Tým
29.9.2020

Dnes dopoledne se Tom Polák a trenér fotbalistů Nesytu Petr Chramosta vydali do Brna, kde se setkali s ředitelem Masarykova onkologického ústavu panem profesorem MUDr. Markem Svobodou, Ph.D., kterému předali 17 a půl tisíce korun, které se vybraly na konci července během fotbalové benefice.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Zástupci obou hodonínských klubů strávili v Brně příjemné dopoledne, během kterého nejen že předali výtěžek z dobrovolného vstupného z fotbalové benefice, zároveň pak panu profesoru Svobodovi vysvětlili celý příběh Ondry Buchtely a důvod, proč se hráči Nesytu i Baníku nakonec rozhodli věnovat celou sumu právě Masarykovu onkologickému ústavu (MOU).

„Pan profesor je opravdový profesionál. Řekl nám spoustu zajímavých informací a bylo to opravdu moc příjemné povídání,“ řekl útočník a mládežnický trenér SHKM Tom Polák, který zároveň prozradil, že se s panem profesorem Svobodou domluvili, že kluby zůstanou s Masarykovým onkologickým ústavem v kontaktu. „Pan ředitel velmi ocenil naši pomoc a prozradil nám, že by se příštího benefičního utkání milerád zúčastnil osobně a celou akci by jménem Masarykova onkologického ústavu podpořil. Slíbili jsme mu, že se mu určitě ozveme a rádi jej v Hodoníně, ať už na hokejovém nebo fotbalovém hřišti, přivítáme,“ dodal Tom Polák.

Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat hráčům obou klubů a všem fanouškům, kteří přišli na benefiční utkání a přispěli dobrovolným vstupným na dobrou věc. POMÁHAT MÁ SMYSL!

Pokud Vám letošní zápas unikl, můžete se o něm více dozvědět v článku Vydařená fotbalová benefice skončila remízou, vybralo se skvělých téměř 18 tisíc korun!.
Zleva: Petr Chramosta (trenér FC Nesyt Hodonín), prof. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D. (ředitel Masarykova onkologického ústavu), Tom Polák (hráč a trenér SHKM Hodonín a iniciátor finanční sbírky).

další články
#TBT sezona 1990-91: Z Hradce s jedním bodem
Info
27.10.2020

Hosté nastoupili v Hradci v sestavě: Svačina (Simon), Galko - Valošek, Dočekal - Miklík, Mikulášek – Vaščák, Buřič - Říh...
Bohužel už i na ZS Václava Nedomanského se rozpouští led
Info
26.10.2020

Zatím nikdo neví, kdy by se mohli na zimní stadiony opět vrátit sportovci a fanoušci. Podle všeho to ale vypadá, že do k...
#TBT sezona 1990-91: Baník doma padl se Slavií
Info
25.10.2020

Domácí stále bez zraněných obránců Krajíčka a Kuji a útočníka Kašíka měli raketový nástup a hned v 19. sekundě se ujali ...
#TBT sezona 1990-91: Z Tábora bez bodu
Info
24.10.2020

Při cestě do Tábora došlo opět k poruše autobusu ČSAD Hodonín asi 25 km před cílovým místem, naštěstí za chvíli jel kole...