SHKM Hodonín
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Info
25.2.2021

Vážení sportovní přátelé, možná si ještě vzpomínáte na vyjádření VV SHKM v článku ze dne 3. 11. 2020, v němž jsme reagovali na situaci s covidem a na vše, co je s tím spojeno. Bohužel v tuto chvíli už víme, že došlo na nejhorší možnou variantu a to tu, že sezóna 2020-21 se již znovu nerozjede. Od října 2020, kdy nám bylo vládními nařízeními zakázáno hrát zápasy a trénovat společně na zimním stadionu, jsme díky dobré práci našich trenérů až do dnešních dnů dělali všechno, co nám povolovala všechna vládní protiepidemická opatření.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Ať už to byly tréninky v malých skupinách, série videocvičení, on-line tréninky či různé videovýzvy a až do konce února jsme v maximální možné míře využívali otevřenou ledovou plochu v nedalekých Dambořicích. Ke cti trenérů je potřeba říct, že pomáhali (a to bezplatně) i všem našim hráčům, kteří si soukromě pronajali led v Dambořicích nad rámec ledů SHKM. Za to, a nejen za to, patří všem zainteresovaným velké poděkování.

Bohužel ne všichni mohli těchto aktivit plně využívat, ať už kvůli zaneprázdnění rodičů, nebo z jiných důvodů. Proto, jak bylo již dříve ve zmíněném článku avizováno, proběhne v březnu celková kalkulace okleštěné sezóny 2020-21, po které následně zveřejníme výši poplatků, které budou odpovídat vynaloženým nákladům.

Zde jen malý dodatek - poplatky nejsou jen za období na ledě, do sezóny se započítává i suchá letní příprava. Sezona obvykle normálně trvá deset měsíců.

Již teď je ale jasné, že poplatky budou kráceny. Ti, kteří uhradili již na začátku sezony celou částku, nemusí mít strach, že by přišli o část svých peněz. Každý si může vybrat, jestli „přeplatek“ budou žádat zpět, nebo jestli bude použit jako první platba na následující sezonu. Bude to jen a jen na Vás.

Zároveň bychom Vás rádi informovali o aktuální situaci na zimním stadionu – viz. článek "Plánované očkovací centrum v Hodoníně se přesouvá ze zimního stadionu do kulturního domu".

Věříme, že nám zachováte v této nelehké době svou přízeň. Vše se snad v dobré obrátí, všichni zůstaneme zdraví a snad se již brzy všichni budeme moci věnovat našemu milovanému sportu tak, jako dřív.

S úctou
VV SHKM Hodonín

další články
VIDEO: Hráči A-mužstva dnes poprvé po více než třičtvrtě roce vyjeli na led
Info
27.7.2021

Hráči A-mužstva dnes poprvé po více než třičtvrtě roce vyjeli na led. I když šlo o pouze o dobrovolný trénink, přivítalo trenérské duo Michal Kuba - Jan Prčík dvacítku hráčů, včetně trojice brankářů.
Baník zbrojí! Soupiska A-mužstva je bohatší hned o tři výrazné posily!
A-Tým
25.7.2021

Už zítra, tedy v úterý 27. července, nastoupí hokejisté hodonínského A-týmu na zbrusu novou ledovou plochu Zimního stadi...
Hurááá! Po víkendu konečně obujeme brusle a vyrazíme na led!
Info
22.7.2021

Konečně jsme se všichni dočkali. Od pondělí 26. července 2021 budeme mít na Zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodon...
Veřejná sbírka pro hokejové rodiny postižené živelní katastrofou
Info
14.7.2021

Podpora obyvatel z celé naší země je neuvěřitelná, za necelý týden darovali lidé na podporu zasažených rodin již téměř m...