SHKM Hodonín
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Info
25.2.2021

Vážení sportovní přátelé, možná si ještě vzpomínáte na vyjádření VV SHKM v článku ze dne 3. 11. 2020, v němž jsme reagovali na situaci s covidem a na vše, co je s tím spojeno. Bohužel v tuto chvíli už víme, že došlo na nejhorší možnou variantu a to tu, že sezóna 2020-21 se již znovu nerozjede. Od října 2020, kdy nám bylo vládními nařízeními zakázáno hrát zápasy a trénovat společně na zimním stadionu, jsme díky dobré práci našich trenérů až do dnešních dnů dělali všechno, co nám povolovala všechna vládní protiepidemická opatření.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Ať už to byly tréninky v malých skupinách, série videocvičení, on-line tréninky či různé videovýzvy a až do konce února jsme v maximální možné míře využívali otevřenou ledovou plochu v nedalekých Dambořicích. Ke cti trenérů je potřeba říct, že pomáhali (a to bezplatně) i všem našim hráčům, kteří si soukromě pronajali led v Dambořicích nad rámec ledů SHKM. Za to, a nejen za to, patří všem zainteresovaným velké poděkování.

Bohužel ne všichni mohli těchto aktivit plně využívat, ať už kvůli zaneprázdnění rodičů, nebo z jiných důvodů. Proto, jak bylo již dříve ve zmíněném článku avizováno, proběhne v březnu celková kalkulace okleštěné sezóny 2020-21, po které následně zveřejníme výši poplatků, které budou odpovídat vynaloženým nákladům.

Zde jen malý dodatek - poplatky nejsou jen za období na ledě, do sezóny se započítává i suchá letní příprava. Sezona obvykle normálně trvá deset měsíců.

Již teď je ale jasné, že poplatky budou kráceny. Ti, kteří uhradili již na začátku sezony celou částku, nemusí mít strach, že by přišli o část svých peněz. Každý si může vybrat, jestli „přeplatek“ budou žádat zpět, nebo jestli bude použit jako první platba na následující sezonu. Bude to jen a jen na Vás.

Zároveň bychom Vás rádi informovali o aktuální situaci na zimním stadionu – viz. článek "Plánované očkovací centrum v Hodoníně se přesouvá ze zimního stadionu do kulturního domu".

Věříme, že nám zachováte v této nelehké době svou přízeň. Vše se snad v dobré obrátí, všichni zůstaneme zdraví a snad se již brzy všichni budeme moci věnovat našemu milovanému sportu tak, jako dřív.

S úctou
VV SHKM Hodonín

další články
SHKM jde s dobou! Baník spustil nový klubový informační systém
Info
3.5.2021

Hromady papíru a pyramidy šanonů? Na to zapomeňte! Současný svět s příchodem nových technologií přináší snadná a chytrá...
Nedej se vyřadit ze hry! Informační schůzka a první trénink dorostenců
Info
2.5.2021

Ve čtvrtek 6. května 2021 v 17:00 hodin se na venkovním hřišti u ZŠ Hodonín Mírové náměstí uskuteční informační schůzka (rodiče + hráči) kategorie dorost. Následovat bude první trénink letní přípravy.
Konečně došlo i na naše nejmenší Drtiče!
Info
27.4.2021

Jdeme na to! Od pondělí 3. května 2021 začínají opět trénovat i naši nejmenší kluci a holky z přípravky. Stávající členo...
Dočkali jsme se! Od pondělí 19. dubna startuje letní příprava týmů SHKM
Info
18.4.2021

Třikrát hurá! Konečně se můžeme opět společně vídat, trénovat a připravovat se na náš milovaný sport. Vláda nám umožnila...