SHKM Baník Hodonín
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Info
3.11.2020

Vážení sportovní přátelé, psát další slova o koronaviru je asi zbytečné. Všichni víme, co se děje okolo nás. Co naopak bohužel nikdo z nás neví, je to, jak se vše bude dál vyvíjet. Vše bedlivě sledujeme a snažíme se v těžké době a nelehké situaci co nejlépe zorientovat. Důležité je teď zůstat zdravý a věřit, že to nebude dlouho pokračovat a opět zaduní mantinely. Nic jiného si ani nepřejeme.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

S ohledem na současnou situaci se VV SHKM Hodonín dohodl na pozastavení splatnosti druhé poloviny poplatků na sezonu 2020-21. V případě, že jste již druhou polovinu poplatků uhradili, můžete si vyžádat navrácení této částky zpět, nebo můžete vyčkat na konec března 2021, kdy už snad bude jasné, v jakém rozsahu proběhla sezona a budou vyčísleny náklady pro navrácení poměrné části druhé poloviny poplatku. Pro ty, kteří uhradili první polovinu poplatků, prosíme o trpělivost. Existují následující varianty:

1) sezona se opět rozběhne – budou vyčísleny náklady a buď bude dostačující polovina poplatku, nebo bude vyčíslen doplatek pro jednotlivé kategorie – už teď je ale jisté, že nebude v plné výši, jak byl stanoven pro celou sezonu 2020-21.

2) sezona se již nerozběhne, což si nikdo z nás nepřeje – bude na základě vyčíslených nákladů po ukončení sezony vrácena poměrná část poplatků.


VV SHKM Hodonín se rozhodl na základě aktuální situace schválit pro všechny hráče od 2. třídy a výše, předem avizovaný „balíček klubového oblečení“, který nebude vůbec zpoplatněn – jedinou podmínkou pro „nárokování“ si balíčku je – mít uhrazenu první polovinu poplatků. O způsobu a termínu výdeje balíčků budete informováni prostřednictvím klubového webu i jednotlivými trenéry.

Samozřejmě nechceme zapomenout ani na ty úplně nejmenší – tedy na naši přípravku. Pro každého člena přípravky chystáme malé Vánoční překvapení.

Věříme, že tuhle nelehkou dobu všichni zvládneme ve zdraví a v co nejkratší době se sejdeme na zimním stadionu.

S úctou
VV SHKM Hodonín

další články
Nováčkovská daň zaplacena. Baník nebyl horším týmem, doplatil na proměňování šancí
A-Tým
28.9.2022

Šancí byla spousta, jen to proměňování. Baník si na své první druholigové body musí počkat. V první třetině si zeleno-če...
Ukažte komu fandíte! Už na dnešním zápase bude otevřen Fanshop s úplně novou kolekcí fanouškovských předmětů
Info
28.9.2022

Sliby se mají plnit a proto se začátkem druholigové sezony bude už na dnešním utkání se Žďárem nad Sázavou připraven i n...
Den D je tady! Hokejisty Baníku čeká premiéra ve druhé lize, do Hodonína přijedou žďárské Plameny
A-Tým
27.9.2022

Dočkali jsme se. Po pro hráče nekonečné letní přípravě, téměř dvou měsících tréninků na ledě a osmi přípravných zápasech...