SHKM Hodonín
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Vyjádření VV SHKM Hodonín k aktuální situaci
Info
3.11.2020

Vážení sportovní přátelé, psát další slova o koronaviru je asi zbytečné. Všichni víme, co se děje okolo nás. Co naopak bohužel nikdo z nás neví, je to, jak se vše bude dál vyvíjet. Vše bedlivě sledujeme a snažíme se v těžké době a nelehké situaci co nejlépe zorientovat. Důležité je teď zůstat zdravý a věřit, že to nebude dlouho pokračovat a opět zaduní mantinely. Nic jiného si ani nepřejeme.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

S ohledem na současnou situaci se VV SHKM Hodonín dohodl na pozastavení splatnosti druhé poloviny poplatků na sezonu 2020-21. V případě, že jste již druhou polovinu poplatků uhradili, můžete si vyžádat navrácení této částky zpět, nebo můžete vyčkat na konec března 2021, kdy už snad bude jasné, v jakém rozsahu proběhla sezona a budou vyčísleny náklady pro navrácení poměrné části druhé poloviny poplatku. Pro ty, kteří uhradili první polovinu poplatků, prosíme o trpělivost. Existují následující varianty:

1) sezona se opět rozběhne – budou vyčísleny náklady a buď bude dostačující polovina poplatku, nebo bude vyčíslen doplatek pro jednotlivé kategorie – už teď je ale jisté, že nebude v plné výši, jak byl stanoven pro celou sezonu 2020-21.

2) sezona se již nerozběhne, což si nikdo z nás nepřeje – bude na základě vyčíslených nákladů po ukončení sezony vrácena poměrná část poplatků.


VV SHKM Hodonín se rozhodl na základě aktuální situace schválit pro všechny hráče od 2. třídy a výše, předem avizovaný „balíček klubového oblečení“, který nebude vůbec zpoplatněn – jedinou podmínkou pro „nárokování“ si balíčku je – mít uhrazenu první polovinu poplatků. O způsobu a termínu výdeje balíčků budete informováni prostřednictvím klubového webu i jednotlivými trenéry.

Samozřejmě nechceme zapomenout ani na ty úplně nejmenší – tedy na naši přípravku. Pro každého člena přípravky chystáme malé Vánoční překvapení.

Věříme, že tuhle nelehkou dobu všichni zvládneme ve zdraví a v co nejkratší době se sejdeme na zimním stadionu.

S úctou
VV SHKM Hodonín

další články
Hurááá! Po víkendu konečně obujeme brusle a vyrazíme na led!
Info
22.7.2021

Konečně jsme se všichni dočkali. Od pondělí 26. července 2021 budeme mít na Zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodon...
Veřejná sbírka pro hokejové rodiny postižené živelní katastrofou
Info
14.7.2021

Podpora obyvatel z celé naší země je neuvěřitelná, za necelý týden darovali lidé na podporu zasažených rodin již téměř m...
Výzva pro fanoušky, rodiče, ale i bývalé a současné hráče: Pomozte nám zdokumentovat dvacetiletou historii SHKM!
Info
13.7.2021

V letošním roce slaví náš klub dvacáté výročí od založení. V rámci oslav bychom moc rádi zmapovali dvacetiletou historii...
Lékařské prohlídky 2021
Info
12.7.2021

V souladu s obecně závaznými právními předpisy a z důvodu množících se případů srdečních příhod hráčů ledního hokeje u n...