SHKM Hodonín
Vyjádření Martina Vyrůbalíka k rozhovoru Michala Konečného
Vyjádření Martina Vyrůbalíka k rozhovoru Michala Konečného
Info
11.12.2019

V reakci na článek a slova trenéra SHK Hodonín Michala Konečného, který byl uveden na webu shkhodonin.cz, si dovoluje klub SHKM Hodonín vydat následující prohlášení manažera A-týmu SHKM Hodonín Martina Vyrůbalíka.

autor:
Tisková zpráva
Sdílejte článek
 

V rozhovoru Michala Konečného, který vyšel v úterý 10. prosince 2019 na webu shkhodonin.cz, je spousta nepřesností, polopravd a dokonce i lží, které bych rád uvedl na pravou míru.

Tom Polák od klubu SHKM Hodonín dostal před pár týdny nabídku na post trenéra mládeže. Tomovi jsme dali nějaký čas na rozmyšlenou, nechtěli jsme po něm rozhodnutí hned. V žádném případě nebyla vyslovena podmínka, že musí zároveň s trénováním mládeže hrát za A-tým SHKM Hodonín. Tohle je lež.

Jelikož má Tom Polák o trénování zájem, baví ho práce s dětmi a chce se této práci do budoucna věnovat, chtěli jsme pouze, aby měl možnost věnovat se této práci naplno. Kdyby se nadále věnoval i trénování a hraní ve druhé lize, nedalo by se to časově skloubit.

Určitě nás napadla myšlenka, že by mohl Tom hrát i za náš A-tým v krajské lize ještě v této sezoně. Byl by pro nás velkou posilou. Tahle možnost ale vzala velmi rychle za své a my jsme rádi, že k nám Tom nastoupí hlavně jako trenér mládeže.

Sečteno a podtrženo – Tom Polák od nás dostal nabídku, že by od 1.1.2020 zastával funkci trenéra mládeže SHKM a tuto práci by vykonával na plný úvazek. Chápu, že pro Toma nebylo toto rozhodnutí v tak mladém věku snadné, ale dostal čas na rozmyšlenou a naši nabídku přijal.

Co se týče toho, že z naší strany není zájem o spolupráci a údajně kopeme kolem sebe. S panem Konečným jsme v polovině listopadu na téma spolupráce mluvili. Z naší strany zájem o jednání o spolupráci byl. Pan Konečný mi řekl, že to musí probrat s vedením SHK Hodonín. Od té doby se mi už nikdo neozval.

O tom, že z naší strany není problém spolupracovat, vypovídá i to, že jsme vloni dali prostor Davidu Janásovi a Tomovi Polákovi, kteří před letošní sezonou posílili tým SHK Hodonín. Na konci listopadu navíc vyšlo vedení SHKM Hodonín druholigovému SHK Hodonín vstříc a povolilo střídavé starty juniorskému brankáři Janu Javůrkovi.

Závěrem bych rád dodal, že ze strany klubu SHKM Hodonín nikdy nezazněl žádný výpad nebo útok vůči komukoliv z SHK Hodonín. Nevydali jsme žádný článek, nenatočili jsme žádné video, ve kterém by byl byť jen náznak čehokoliv proti hráčům nebo vedení SHK Hodonín.

Martin Vyrůbalík
Manažer A-týmu SHKM Hodonín

další články
Přijďte ve středu 22. září na ZS Václava Nedomanského na akci Týden hokeje!
Info
20.9.2021

Ve středu 22. září budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké t...