SHKM Hodonín
Veřejná sbírka pro hokejové rodiny postižené živelní katastrofou
Veřejná sbírka pro hokejové rodiny postižené živelní katastrofou
Info
14.7.2021

Podpora obyvatel z celé naší země je neuvěřitelná, za necelý týden darovali lidé na podporu zasažených rodin již téměř miliardu korun. Do finanční pomoci pro tornádem postižené obyvatele našeho krásného kraje se již zapojila spousta nadací i neziskových organizací. Založeno bylo několik transparentních účtů, zveřejňují se bankovní účty konkrétních rodin, které během pár vteřin přišly o všechno. Do řady těch, kteří chtějí cíleně finančně pomoci bychom se nyní rádi připojili i my, Sportovní hokejový klub mládeže SHKM Hodonín.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Vážení fanoušci nejen hodonínského hokeje, vážená hokejová rodino,

tornádo, které se prohnalo jižní Moravou, zasáhlo velkou část území moravského Slovácka. Z ničeho nic vstoupilo do životů více než 1200 rodin a během pár desítek minut jim převrátilo životy naruby.

Živelní katastrofa se nevyhnula ani rodinám a příbuzným hráčů našeho hokejového klubu SHKM Hodonín. Proto bychom chtěli požádat celou hokejovou veřejnost o finanční pomoc šesti konkrétním postiženým hokejovým rodinám, které kvůli tornádu přišly o střechu nad hlavou nebo jim živel domy silně poničil.

Hokejový klub SHKM Hodonín proto zřídil speciální transparentní účet, ze kterého budou následně peníze přerozděleny mezi postižené rodiny. Zároveň bylo vedením našeho klubu na účet vloženo prvních 60 tisíc korun.

Číslo účtu: 299314396/0300

IBAN: CZ08 0300 0000 0002 9931 4396.

Předem moc děkujeme všem, kdo se rozhodnou přispět jakoukoliv, i kdyby jen malou částkou!


Rodina Hlouškova (Mikulčice)

Rodina Koprova (Moravská Nová Ves)

Rodina Kubova (Hodonín)

Rodina Matuškovičova (Mikulčice)

Rodina Polesných (Hodonín)

Rodina Výmolova (Mikulčice)

Rodina Výmolova (Hrušky)

další články
Skvělý obrat Baníku v Blansku znamená prodloužení vítězné série!
A-Tým
17.10.2021

Opravdový Baník se nikdy nevzdává! Přesně to dnes předvedli hokejisté A-týmu SHKM na ledě Blanska, kde zeleno-černí na z...