SHKM Baník Hodonín
Útočník dorostu Václav Běloch nastřílel v celé sezoně 51 branek
Útočník dorostu Václav Běloch nastřílel v celé sezoně 51 branek
Info
24.4.2022

Útočník hodonínského dorostu Václav Běloch se s jedenapadesáti góly a celkem 84 kanadskými body stal nejproduktivnějším hráčem Baníku v nedávno skončené sezoně 2021-22. A jak si vedli nejproduktivnější hráči dalších mužstev SHKM?

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

A-tým: Petr Peš

Kapitán mistrovského A-týmu Petr Peš nastoupil v celé sezoně do 34 utkání a pouze ve dvou (1x v ZČ a 1x v PO) vyšel bodově naprázdno. Ve zbývajících 32 duelech dokázal vždy zapsat minimálně bod a celou sezonu nakonec zakončil s bilancí 21 gólů a 48 asistencí a udržel si tak bodový průměr nad dva body na zápas. Dvanáctkrát v sezoně získal v jednom utkání tři a více bodů.

Kompletní kanadské bodování: ZDE


Dorost: Václav Běloch

Stejně jako dřív v mladších a starších žácích, i letos v dorostu potvrdil šestnáctiletý Václav Běloch pověst lídra a tahouna svého mužstva. V devětadvaceti zápasech Ligy dorostu nastřílel soupeřům skvělých 51 branek a nastřádal celkem 84 kanadských bodů. Dařilo se mu zejména v nadstavbě, kdy v 19 zápasech získal 62 bodů! V duelu 5. kola na ledě Boskovic zapsal dohromady 12 kanadských bodů (6+6), což je letošní maximum mezi všemi hráči SHKM.

Kompletní kanadské bodování: ZDE


Starší žáci: Matěj Pavlovič

Jenom jeden bod chyběl čtrnáctiletému Matěji Pavlovičovi k tomu, aby v letošní sezoně dosáhl na hranici padesáti kanadských bodů. Útočník starších žáků odehrál v Lize starších žáků osmnáct utkání, ve kterých vstřelil 27 branek a dalších 22 připravil svým spoluhráčům. V zápase 15. kola se Zastávkou u Brna získal celkem deset kanadských bodů a na vítězství 18:3 se podílel sedmi góly, což je nejvíc, kolik se v jednom utkání povedlo kterémukoliv hráči našeho klubu v ročníku 2021-22 vstřelit. Matěj se představil i v osmi zápasech dorostu, v nich si připsal dvě branky.

Kompletní kanadské bodování: ZDE


Mladší žáci: Pavel Jandora

Dvanáctiletý útočník mladších žáků Pavel Jandora měl „pomalejší rozjezd“, dá-li se to tak vůbec říct. V prvních čtyřech zápasech vstřelil tři góly a přidal čtyři asistence, pak se ale bodová mašina rozjela naplno. Pětkrát v sezoně se Pavlovi podařilo zaznamenat v jednom zápase pět a více bodů. Největší bodovou sklizeň zažil v domácím utkání se Zlínem (16:3), Valachům nasázel šest gólů a přidal tři asistence. Celkem odehrál za mladší žáky patnáct utkání, ve kterých zaznamenal 61 bodů! Prvních dvanáct startů si připsal i mezi staršími žáky, kde posbíral velmi slušných 15 bodů.

Kompletní kanadské bodování: ZDE