SHKM Baník Hodonín
Trenér několika generací hodonínských golmanů pan František Krejčiřík slaví osmdesátiny
Trenér několika generací hodonínských golmanů pan František Krejčiřík slaví osmdesátiny
Info
8.3.2021

Dnes, 8. března 2021, oslavuje pan František Krejčiřík krásné kulaté jubileum. Jménem celého klubu, našich fanoušků i všech bývalých svěřenců bychom oslavenci velmi rádi touto cestou popřáli všechno nejlepší, pevné zdraví, štěstí a spokojenost a doufáme, že se brzy budeme moci potkat na našem zimním stadionu. I když už pan Krejčiřík pověsil brusle a trenérskou píšťalku na hřebík, chtěli bychom mu ze srdce poděkovat za vše, co pro hodonínský hokej udělal. A že toho nebylo málo! Všechno nejlepší, Františku!

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

František Krejčiřík

Bývalý skvělý hokejový brankář Dubňan a Dukly Hodonín zahájil svou kariéru v Jiskře Staré Město, kde působil až do roku 1960. Část kariéry spojil své vojenské služby s dresem Dukly Hodonín. Nejdelší a nejlepší hokejová léta ale prožil v dresu Dubňan, branku Baníku hájil neuvěřitelných jedenáct sezon.

Spolehlivý brankář byl vždy oporou svého týmu, a to nejen svými výkony a profesionálním přístupem k hokeji, ale i svou nesmírnou bojovností a příkladným kamarádstvím. Pro všechny soupeře představoval vždy velmi těžkou překážku.

Po ukončení hráčské kariéry se František Krejčiřík s typickou zodpovědností a zarputilostí vrhnul do trenérské činnosti. Své bohaté brankářské zkušenosti předával dlouhá léta i brankářským nadějím SHKM Hodonín.

Ještě jednou, všechno nejlepší, Nestore!

další články
Baník dorazí na jih Moravy prověřit bruslaři z Havlíčkova Brodu
A-Tým
7.2.2023

Už dnes v podvečer se hokejisté Baníku představí v dalším druholigovém utkání. Po týdnu volna se zeleno-černí opět vrhno...
Výrazně oslabený Baník nestačil na Techniku Brno, která potvrdila roli favorita a odváží si tři body
Info
4.2.2023

B-tým zeleno-černých nastupoval do 21. kola Krajské ligy můžu proti brněnské Technice pouze s deseti hráči do pole. Drti...