SHKM Hodonín
Trenér několika generací hodonínských golmanů pan František Krejčiřík slaví osmdesátiny
Trenér několika generací hodonínských golmanů pan František Krejčiřík slaví osmdesátiny
Info
8.3.2021

Dnes, 8. března 2021, oslavuje pan František Krejčiřík krásné kulaté jubileum. Jménem celého klubu, našich fanoušků i všech bývalých svěřenců bychom oslavenci velmi rádi touto cestou popřáli všechno nejlepší, pevné zdraví, štěstí a spokojenost a doufáme, že se brzy budeme moci potkat na našem zimním stadionu. I když už pan Krejčiřík pověsil brusle a trenérskou píšťalku na hřebík, chtěli bychom mu ze srdce poděkovat za vše, co pro hodonínský hokej udělal. A že toho nebylo málo! Všechno nejlepší, Františku!

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

František Krejčiřík

Bývalý skvělý hokejový brankář Dubňan a Dukly Hodonín zahájil svou kariéru v Jiskře Staré Město, kde působil až do roku 1960. Část kariéry spojil své vojenské služby s dresem Dukly Hodonín. Nejdelší a nejlepší hokejová léta ale prožil v dresu Dubňan, branku Baníku hájil neuvěřitelných jedenáct sezon.

Spolehlivý brankář byl vždy oporou svého týmu, a to nejen svými výkony a profesionálním přístupem k hokeji, ale i svou nesmírnou bojovností a příkladným kamarádstvím. Pro všechny soupeře představoval vždy velmi těžkou překážku.

Po ukončení hráčské kariéry se František Krejčiřík s typickou zodpovědností a zarputilostí vrhnul do trenérské činnosti. Své bohaté brankářské zkušenosti předával dlouhá léta i brankářským nadějím SHKM Hodonín.

Ještě jednou, všechno nejlepší, Nestore!

další články
VIDEO: Hráči A-mužstva dnes poprvé po více než třičtvrtě roce vyjeli na led
Info
27.7.2021

Hráči A-mužstva dnes poprvé po více než třičtvrtě roce vyjeli na led. I když šlo o pouze o dobrovolný trénink, přivítalo trenérské duo Michal Kuba - Jan Prčík dvacítku hráčů, včetně trojice brankářů.
Baník zbrojí! Soupiska A-mužstva je bohatší hned o tři výrazné posily!
A-Tým
25.7.2021

Už zítra, tedy v úterý 27. července, nastoupí hokejisté hodonínského A-týmu na zbrusu novou ledovou plochu Zimního stadi...
Hurááá! Po víkendu konečně obujeme brusle a vyrazíme na led!
Info
22.7.2021

Konečně jsme se všichni dočkali. Od pondělí 26. července 2021 budeme mít na Zimním stadionu Václava Nedomanského v Hodon...
Veřejná sbírka pro hokejové rodiny postižené živelní katastrofou
Info
14.7.2021

Podpora obyvatel z celé naší země je neuvěřitelná, za necelý týden darovali lidé na podporu zasažených rodin již téměř m...