SHKM Hodonín
Trenér několika generací hodonínských golmanů pan František Krejčiřík slaví osmdesátiny
Trenér několika generací hodonínských golmanů pan František Krejčiřík slaví osmdesátiny
Info
8.3.2021

Dnes, 8. března 2021, oslavuje pan František Krejčiřík krásné kulaté jubileum. Jménem celého klubu, našich fanoušků i všech bývalých svěřenců bychom oslavenci velmi rádi touto cestou popřáli všechno nejlepší, pevné zdraví, štěstí a spokojenost a doufáme, že se brzy budeme moci potkat na našem zimním stadionu. I když už pan Krejčiřík pověsil brusle a trenérskou píšťalku na hřebík, chtěli bychom mu ze srdce poděkovat za vše, co pro hodonínský hokej udělal. A že toho nebylo málo! Všechno nejlepší, Františku!

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

František Krejčiřík

Bývalý skvělý hokejový brankář Dubňan a Dukly Hodonín zahájil svou kariéru v Jiskře Staré Město, kde působil až do roku 1960. Část kariéry spojil své vojenské služby s dresem Dukly Hodonín. Nejdelší a nejlepší hokejová léta ale prožil v dresu Dubňan, branku Baníku hájil neuvěřitelných jedenáct sezon.

Spolehlivý brankář byl vždy oporou svého týmu, a to nejen svými výkony a profesionálním přístupem k hokeji, ale i svou nesmírnou bojovností a příkladným kamarádstvím. Pro všechny soupeře představoval vždy velmi těžkou překážku.

Po ukončení hráčské kariéry se František Krejčiřík s typickou zodpovědností a zarputilostí vrhnul do trenérské činnosti. Své bohaté brankářské zkušenosti předával dlouhá léta i brankářským nadějím SHKM Hodonín.

Ještě jednou, všechno nejlepší, Nestore!

další články
SHKM jde s dobou! Baník spustil nový klubový informační systém
Info
3.5.2021

Hromady papíru a pyramidy šanonů? Na to zapomeňte! Současný svět s příchodem nových technologií přináší snadná a chytrá...
Nedej se vyřadit ze hry! Informační schůzka a první trénink dorostenců
Info
2.5.2021

Ve čtvrtek 6. května 2021 v 17:00 hodin se na venkovním hřišti u ZŠ Hodonín Mírové náměstí uskuteční informační schůzka (rodiče + hráči) kategorie dorost. Následovat bude první trénink letní přípravy.
Konečně došlo i na naše nejmenší Drtiče!
Info
27.4.2021

Jdeme na to! Od pondělí 3. května 2021 začínají opět trénovat i naši nejmenší kluci a holky z přípravky. Stávající členo...
Dočkali jsme se! Od pondělí 19. dubna startuje letní příprava týmů SHKM
Info
18.4.2021

Třikrát hurá! Konečně se můžeme opět společně vídat, trénovat a připravovat se na náš milovaný sport. Vláda nám umožnila...