SHKM Hodonín
Seznam přípravných zápasů Baníku dostává konkrétnější podobu
Seznam přípravných zápasů Baníku dostává konkrétnější podobu
A-Tým
4.6.2021

Přípravy na sezonu 2021-22 jsou v plném proudu. Hráči A-týmu pod vedením trenérského tandemu Kuba – Prčík polykají čtyřikrát týdně tréninkové dávky a poctivě se připravují na start nového ročníku. Hlavní kouč Michal Kuba nám také prozradil první informace o přípravných zápasech mužů, ti se v testovacích duelech střetnou s nejen s tradičními soupeři, ale také s jedním druholigovým týmem. V jednání je pak ještě jeden zajímavý soupeř.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

„Jsem domluvený s týmy z Břeclavi a Uherského Ostrohu, se kterými se v přípravě utkáme doma i venku. Přesné termíny a začátky zápasů budeme s oběma soupeři ještě dolaďovat,“ říká jedenatřicetiletý šéf hodonínské střídačky.

Zatím jediným potvrzeným soupeřem i s pevně daným termínem zápasu je druholigový Žďár nad Sázavou. S Plameny se Baník střetne ve čtvrtek 12. srpna od 18:00 hodin a duel bude hostit zimní stadion Na Bouchalkách ve Žďáře.

A ve hře ještě jedno zajímavé měření sil. „Chtěli bychom odehrát celkem šest přípravných utkání, pět již máme domluvených. V současné chvíli jednáme ještě s jedním klubem o sehrání přátelského duelu. Zatím ale není jisté, že se vše podaří tak, jak má, a proto nechci jméno soupeře říkat dopředu,“ uzavírá kouč A-týmu SHKM.

další články
David Polesný: Máme nějaký cíl a všichni se snažíme dělat maximum pro to, abychom toho cíle dosáhli
A-Tým
25.10.2021

Proti Uherskému Hradišti zaznamenal tři gólové asistence, díky kterým se jako teprve druhý obránce v krátké historii A-t...
Baník potvrdil roli favorita bezezbytku, Hradiště si odváží osmigólový debakl
A-Tým
23.10.2021

Tak tohle byla nakonec jednoznačná záležitost. Baník se sice v prvních minutách střelecky trápil, pak se ale zeleno-čern...