SHKM Hodonín
Aktualizováno: Rozpis srpnových tréninků nejmenších Drtičů v přípravce
Aktualizováno: Rozpis srpnových tréninků nejmenších Drtičů v přípravce
Info
3.8.2020

Už v pondělí 10. srpna bude na hodonínském Zimním stadionu Václava Nedomanského zahájena nová hokejová sezona. Na brusle, hokejku a puk se těší také nejmenší Drtiči a Drtičky z naší přípravky, které čekají tréninky na ledě i v tělocvičně.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Vzhledem k situaci, která už v některých klubech bohužel nastala, Vás chceme poprosit o dodržování následujících pokynů a opatření:

• nezdržujte se v prostorách školy (tělocvičen, gymnastického sálu a hřiště) ani šaten a střídaček na ZS
• nebudou k dispozici šatny
• obuv na přezutí (nejlépe s podrážkou, která nedělá černé čáry)
• prosíme o vyplnění a zaslání (nebo osobní doručení) formuláře o bezinfekčnosti na e-mail mladezshkm@seznam.cz, dokument je ke stažení tady
• každou kategorii s dětmi si trenér přebere pod schody u tělocvičen školy
• počítejte s tím, že některá opatření se dotknou i přípravy na ledě


Srpen - led

Úterý 11. 8.16:00 – 17:00
Úterý 18. 8.16:00 – 17:00
Úterý 25. 8.16:00 – 17:00

Srpen - tělocvična ZŠ Hodonín, Mír. nám

Čtvrtek 13. 8.16:00 – 17:00
Čtvrtek 20. 8.16:00 – 17:00
Čtvrtek 27. 8.16:00 – 17:00

Program tréninků od měsíce září

Pondělí - tělocvična ZŠ Hodonín, Mír. nám16:00 – 17:00
Středa - led16:00 – 17:00
Sobota - led09:15 – 10:15

Týdny hokeje pokračují. Nově se budou konat v listopadu

Projekt Pojď hrát hokej má za sebou úvodní čtyřletou etapu a nyní vstupuje do další. I její součástí budou Týdny hokeje, během nichž mohou rodiče s dětmi přijít na zimní stadiony a vyzkoušet si, co lední hokej obnáší. Tato náborová akce se však uskuteční v sezoně už pouze jednou. Pro nadcházející ročník si všichni zájemci mohou zapsat do kalendáře termín 23. až 29. listopadu 2020.

Doposud se přitom Týden hokeje konal každou sezonu dvakrát – v září a lednu. Nově však Český hokej po pečlivé diskusi s kluby zvolil jeden, listopadový termín. A to z několika důvodů. „Během prvních čtyř let projektu byl dlouhodobě menší zájem o zářijový termín akce Týden hokeje. Zároveň v posledních letech panovalo v září vysloveně letní počasí, které lákalo děti spíše na plovárnu. U lednového termínu zase některé kluby upozorňovaly na skutečnost, že po absolvování Týdne hokeje už nemají do konce sezony příliš prostoru pracovat s nově příchozími dětmi,“ vysvětluje Pavel Landa, manažer projektu Pojď hrát hokej.

Vedle termínu se promění i dárky, které děti dostanou na samotných akcích v jednotlivých klubech. „Program a průběh akce by měl naopak zůstat stejný. Děti a rodiče se navíc mohou těšit na větší zapojení hokejových osobností do celého projektu Pojď hrát hokej,“ vyjmenovává Landa další změny.

další články
Za přísných bezpečnostních pravidel v pondělí konečně na led!
Info
7.8.2020

V pondělí 10. srpna se po dlouhé pauze vydají hráči SHKM Hodonín opět na ledovou plochu Zimního stadionu Václava Nedoman...
Informace pro mládežnické kategorie SHKM Hodonín
Info
6.8.2020

V neděli 9. srpna 2020 si mohou děti a jejich rodiče uložit svou hokejovou výstroj do kabiny na zimním stadionu. Kabiny ...
Prezident Českého hokeje Tomáš Král k situaci ohledně COVID-19
Info
3.8.2020

V pondělí 3. srpna kontaktoval šéf Českého hokeje JUDr. Tomáš Král všechny kluby sdružené pod ČSLH, kterým prostřednictvím e-mailu sdělil oficiální stanovisko kolem situace s onemocněním COVID-19.
Systém soutěže a technické normy Ligy dorostu
Info
3.8.2020

Jako první zahájí ligové boje v nové sezoně dorostenci. Ligy dorostu otevře své brány už za měsíc a dva dny, přesněji 5....