SHKM Hodonín
Pokračuje vydávání grantových poukázek pro rok 2020
Pokračuje vydávání grantových poukázek pro rok 2020
Info
4.12.2019

Vážení rodiče, i pro rok 2020, stejně jako v letech minulých, přistoupilo Město Hodonín k poskytování grantů (dotací) z dotačního programu na podporu sportu dětí a mládeže jednotlivým sportovním organizacím tzv. poukázkovým systémem.

autor:
Klub
Sdílejte článek
 

Princip spočívá v tom, že Město Hodonín vystaví pro děti a mládež (narozené od 1. 1. 2001 až do 31. 12. 2011) tzv. grantové poukázky.

Tyto poukázky si budete moci Vy, rodiče dětí, případně děti starší 15 let, vyzvednout v období od 1. 11. 2019 do 20. 12. 2019 každý pracovní den na městském úřadu, odboru ekonomiky a financí (Národní třída 25, přízemí).


Dovolujeme si Vás upozornit

na povinnost zákonného zástupce dítěte či dítěte staršího 15 let nahlásit při vyzvedávání poukázky název organizace/organizací (v našem případě SHKM Hodonín, nikoliv SHK Hodonín), do které/kterých poukázku odevzdáte. U organizací provozujících více sportů je nutné nahlásit také druh sportu. Bez uvedení těchto údajů nelze poukázku vydat.


Poté již tyto poukázky odevzdáte do sportovní organizace/organizací, jejichž členem Vaše dítě či děti jsou, a to tak, aby tyto sportovní organizace mohly poukázky odevzdat zpět na odbor ekonomiky a financí nejpozději 15. ledna 2020. Na základě počtu poukázek odevzdaných jednotlivými sportovními organizacemi dojde ke stanovení výše dotace určené pro tyto sportovní organizace.

Bližší informace naleznete na hodonin.eu. Vaše případné dotazy k této problematice rádi zodpovíme na telefonních číslech 518 316 117 a 518 316 110.

Poukázky jsou určeny pro děti a mládež v rozmezí od dovršeného věku 8 let ke dni 31. 12. aktuálního roku do nedovršeného věku 19 let ke dni 31. 12. aktuálního roku:
- s trvalým pobytem v Městě Hodoníně,
- děti v Dětském domově a v náhradní rodinné péči v Hodoníně,
- děti, které navštěvují místní ZŠ, SOU či SŠ.
… a současně jsou členy dané sportovní organizace s působností v Městě Hodoníně a za tuto organizaci v daném roce soutěží.

další články
O víkendu naposledy s diváky, vláda schválila nouzový stav
Info
30.9.2020

Víkendové zápasy všech celků SHKM Hodonín budou zřejmě na delší čas poslední, které budou moci navštívit diváci. Ministř...
Zástupci Nesytu a Baníku předali výtěžek z fotbalové benefice
A-Tým
29.9.2020

Dnes dopoledne se Tom Polák a trenér fotbalistů Nesytu Petr Chramosta vydali do Brna, kde se setkali s ředitelem Masaryk...
Jakub Sajdl: Že bych neměl ani střelu? Budu se muset pobavit s vedoucími týmu
A-Tým
29.9.2020

Podle jeho vlastních slov raději připravuje šance svým spoluhráčům. I přesto je Jakub Sajdl aktuálně druhým nejlepším st...
Hradiště odjíždí s pořádnou nadílkou, Jakub Sajdl zaznamenal hattrick!
A-Tým
28.9.2020

Hokejisté Baníku jsou i po třetím kole KLM stoprocentní. Do svátečního zápasu sice vstoupilo lépe hostující mužstvo, Drt...