SHKM Baník Hodonín
O další body jedou Drtiči bojovat na led čtvrté Kroměříže
O další body jedou Drtiči bojovat na led čtvrté Kroměříže
A-Tým
14.1.2020

Krajská liga má v tomto týdnu na programu dvě kola. V tom prvním, jubilejním dvacátém kole, se střetnou hodonínští Drtiči se čtvrtou Kroměříží. Soutěž se pomalu a jistě chýlí ke svému konci a každý získaný bod do vyrovnané tabulky má cenu zlata. Jestli se podaří Baníku ukončit devítizápasovou sérii výher týmu HK Kroměříž a přiblížit se tak svému soupeři v tabulce uvidíme ve středu kolem osmé hodiny večerní.

autor:
Adam Krátký
Sdílejte článek
 

Vstup do nového soutěžního ročníku 2019/2020 měla Kroměříž poněkud rozpačitý. Výsledky Hanáků ze začátku soutěže byly jako na houpačce, výhru střídala prohra. Za jednu z proher Kroměříže v tomto nepovedeném období můžou i hodonínští Drtiči. Ve svátečním sedmém kole, v utkání skoupém na góly, porazili svého soupeře poměrem 2:1. Konsolidace výsledků svěřenců trenéra bečky přišla až v půli listopadu. Od té doby Kroměříž jen vítězí.

Poslední prohra týmu HK Kroměříž se datuje až k 13. listopadu. Tehdy Hanáci trochu překvapivě podlehli na svém ledě Uherskému Hradišti. Avšak od té doby svěřenci trenéra Bečky nepoznali hořkost porážky, jsou tomu tedy již dva měsíce, ve kterých odcházela Kroměříž z ledu vždy jako vítěz. Díky téhle povedené sérii devíti výher v řadě se Hanáci nachází na čtvrté pozici tabulky krajské soutěže se ziskem 36 bodů.

Nejproduktivnějším hráčem Kroměříže je Petr Vaněk jenž má na svém kontě 26 bodů za 13 branek a stejný počet asistencí. S 26 body mu zdatně mu sekunduje Patrik Zavřel (16+10), který se může pyšnit titulem nejlepší střelec svého týmu. Třetím hráčem Hanáků s nejvyšším počtem bodů je obránce Jiří Jergl, který má ve svých statistikách 14 bodů (3+11) a málo vídaných 110 trestných minut se kterými je suverénně nejtrestanějším hráčem soutěže.

Sestavy z posledního utkání

HK Kroměříž: Svoboda (Strašák) - Osina, Andrýsek, Jergl, Šťastný, Omelka, Vávra, Nesrsta - Knápek, Jelínek, Vaněk, Zavřel, Laciga, Murín, Hubík, Kudlička, Bouda.

SHKM Hodonín: Zollpriester (Luner) Směřička, Crlík, Sedlák, Rákoczy, Rýpar - Dufek, Peš ©, Tomi - Kuba (A), Sajdl (A), Venclík - Koubek, Chalupa, Račický - Krupica.

Rozhodčí

Jakub Karpíšek - Vojtěch Czubaj, Marek Piechaczek.

další články
Junioři předvedli proti Znojmo parádní obrat a po vítězství 4:3 vstoupili do ligy vítězně!
Junioři
24.9.2023

Vstup do zápasu prvního kola ligy juniorů vyšel o poznání lépe hostujícímu Znojmu, které se v první třetině ujalo dvoubr...
Body zůstaly na severu, jedinou trefu Baníku v zápase s Havířovem zařídil Jiří Karafiát
A-Tým
23.9.2023

První utkání nového ročníku druhé ligy je za námi. Baník jel na daleký sever s defenzivní taktikou, která na domácího ha...
Proti Třebíči deváťáci vedli, pak ale inkasovali osm gólů v řadě
9. třída
23.9.2023

Zápas dvou různých polovin. Tak by se dalo jednoduše shrnout dnešní první mistrovské utkání hodonínských deváťáků. Ty pr...
Dorost vkročil do sezony pravou nohou! Scorpions odjíždí domů do Brna se sedmigólovým přídělem
Dorost
23.9.2023

Parádní ligové premiéra dorostu Baníku přinesla svěřencům trenéra Prčíka první tři body do tabulky. Po bezbrankové první...
×
Odehrané 10:40 | JUN
SHKM Baník Hodonín
Aptec Orli Znojmo