SHKM Hodonín
O další body jedou Drtiči bojovat na led čtvrté Kroměříže
O další body jedou Drtiči bojovat na led čtvrté Kroměříže
A-Tým
14.1.2020

Krajská liga má v tomto týdnu na programu dvě kola. V tom prvním, jubilejním dvacátém kole, se střetnou hodonínští Drtiči se čtvrtou Kroměříží. Soutěž se pomalu a jistě chýlí ke svému konci a každý získaný bod do vyrovnané tabulky má cenu zlata. Jestli se podaří Baníku ukončit devítizápasovou sérii výher týmu HK Kroměříž a přiblížit se tak svému soupeři v tabulce uvidíme ve středu kolem osmé hodiny večerní.

autor:
Adam Krátký
Sdílejte článek
 

Vstup do nového soutěžního ročníku 2019/2020 měla Kroměříž poněkud rozpačitý. Výsledky Hanáků ze začátku soutěže byly jako na houpačce, výhru střídala prohra. Za jednu z proher Kroměříže v tomto nepovedeném období můžou i hodonínští Drtiči. Ve svátečním sedmém kole, v utkání skoupém na góly, porazili svého soupeře poměrem 2:1. Konsolidace výsledků svěřenců trenéra bečky přišla až v půli listopadu. Od té doby Kroměříž jen vítězí.

Poslední prohra týmu HK Kroměříž se datuje až k 13. listopadu. Tehdy Hanáci trochu překvapivě podlehli na svém ledě Uherskému Hradišti. Avšak od té doby svěřenci trenéra Bečky nepoznali hořkost porážky, jsou tomu tedy již dva měsíce, ve kterých odcházela Kroměříž z ledu vždy jako vítěz. Díky téhle povedené sérii devíti výher v řadě se Hanáci nachází na čtvrté pozici tabulky krajské soutěže se ziskem 36 bodů.

Nejproduktivnějším hráčem Kroměříže je Petr Vaněk jenž má na svém kontě 26 bodů za 13 branek a stejný počet asistencí. S 26 body mu zdatně mu sekunduje Patrik Zavřel (16+10), který se může pyšnit titulem nejlepší střelec svého týmu. Třetím hráčem Hanáků s nejvyšším počtem bodů je obránce Jiří Jergl, který má ve svých statistikách 14 bodů (3+11) a málo vídaných 110 trestných minut se kterými je suverénně nejtrestanějším hráčem soutěže.

Sestavy z posledního utkání

HK Kroměříž: Svoboda (Strašák) - Osina, Andrýsek, Jergl, Šťastný, Omelka, Vávra, Nesrsta - Knápek, Jelínek, Vaněk, Zavřel, Laciga, Murín, Hubík, Kudlička, Bouda.

SHKM Hodonín: Zollpriester (Luner) Směřička, Crlík, Sedlák, Rákoczy, Rýpar - Dufek, Peš ©, Tomi - Kuba (A), Sajdl (A), Venclík - Koubek, Chalupa, Račický - Krupica.

Rozhodčí

Jakub Karpíšek - Vojtěch Czubaj, Marek Piechaczek.

další články
Omlouváme se za chybu na týmových plakátech pro sezonu 2019-20
Info
29.1.2020

Vedení SHKM Hodonín se omlouvá všem hráčům, rodičům a fanouškům za chybné uvedení sezony na již vytištěných plakátech ml...
V předehrávce 23. kola hostí doma Baník boskovickou Minervu
A-Tým
28.1.2020

Nezvykle už ve středu bude zahájeno další kolo Krajské hokejové ligy. V předehrávaném duelu se na hodonínském zimním sta...
SHKM Hodonín zve na přednášku Petra Hubáčka
Info
28.1.2020

SHKM Hodonín ve spolupráci se Základní školou Hodonín, Mírové náměstí pořádá přednášku na téma „Finská výchova hráčů led...
Aukce dresů z utkání s Uherským Ostrohem byla zahájena! Výtěžek půjde na mládež SHKM
A-Tým
27.1.2020

Lednový souboj „O krále Slovácka“ mezi hokejisty SHKM Hodonín a HOKEJ Uherský Ostroh měl nevšední nádech. Domácí tým do ...