SHKM Hodonín
Netradičně ve čtvrtek Drtiči přivítají na domácím ledě Velkou Bíteš
Netradičně ve čtvrtek Drtiči přivítají na domácím ledě Velkou Bíteš
A-Tým
11.12.2019

V rámci 15. kola přivítají Drtiči na svém ledě tým Velké Bíteše, který hájí sedmou příčku, v těsném závěsu je právě Baník, jenž je na tom o bod hůř. Hodonínský celek v tomhle utkání bude především obhajovat svou formu z posledních čtyř zápasů a útočit tak na pátou výhru v řadě, zatímco Spartak si bude chtít napravit chuť po prohře s boskovickou Minervou. Utkání se hraje netradičně ve čtvrtek 12. prosince v 18:00.

autor:
Josef Můčka
Sdílejte článek
 

Velká Bíteš po čtrnácti odehraných zápasech disponuje jednadvaceti získanými body za šest výher a tři prohry v prodloužení. O jednu prohru v prodloužení se právě postarali Drtiči již ve druhém kole, kdy Hodonínští srovnali nepříznivý stav doslova za sekundu dvanáct.

Prvního vítězství se Spartak dočkal až v pátém kole, když na venkovním kluzišti přestřílel Uherské Hradiště. Na toto vítězství celek Velké Bíteše navázal i v následujícím kole proti Blansku a připsal si tak další tři body.

Je nutno podotknout, že hráčů Velké Bíteše více vyhovuje vždy venkovní prostředí, nežli to domácí, neboť na domácím kluzišti posbírali celkem šest bodů za jedno vítězství a za tři porážky v prodloužení, zatímco jako hosté vyhráli dohromady pět duelů a “odvezli” si tak v součtu 15 bodů do tabulky, když například dokázali porazit i Uherský Ostroh.

Nejproduktivnějším hráčem v sestavě Velké Bíteše je Lukáš Petrčka, který dokázal svým soupeřům uštědřit 7 branek spolu i s 10 asistencemi. Druhé místo patří Matěji Šidákovi za 3 góly a 8 přihrávek. Třetí místo si vysloužil Roman Bednář (5+5). Nejproduktivnějším obráncem je Jiří Novák (0+5).

Sestavy z posledního utkání

SHKM Hodonín: Zollpriester (Luner) – Směřička, Crlík, Rýpar, Veselský, Sedlák, Filásek, Weber, Běhal – Dufek, Peš (C), Tomi – Kuba (A), Sajdl (A), Venclík – Koubek, Chalupa, Račický – Zapletal, Šenk.

HC Spartak Velká Bíteš: Alexa (Antonín) – Dittrich, Grman, Novák (A), Rosendorf (A), Šidák A., Groma – Grmela, Florek, Šidák M. (C), Štěpánek, Kratochvíl, Petrčka, Trnka, Michálek, Touška.

Rozhodčí

Tomáš Goňa - Dominik Poláček, Roman Šimoník.

další články
Přijďte v sobotu 25. ledna v 08:15 na ZS v Hodoníně na akci Týden hokeje!
Info
20.1.2020

V sobotu 25. ledna 2020 v 08:15 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si ...
Baník ve speciálních dresech a před nejvyšší návštěvou sezony porazil Uherský Ostroh!
A-Tým
19.1.2020

Černá barva přinesla hokejistům Baníku štěstí! Hodonínští před skvělou návštěvou a fantastickým zeleno-černým publikem p...
Informace pro fanoušky před nedělním utkáním Baník vs. Ostroh
A-Tým
19.1.2020

V neděli 19. ledna je na programu už 21. kolo letošního ročníku Krajské ligy mužů, v němž se kromě dalších šesti duelů o...
Hokejisté Baníku obléknou proti Ostrohu speciální černé dresy!
A-Tým
19.1.2020

Lednový souboj „O krále Slovácka“ mezi hokejisty SHKM Hodonín a HOKEJ Uherský Ostroh bude mít nevšední nádech. Domácí tý...