SHKM Hodonín
Netradičně ve čtvrtek Drtiči přivítají na domácím ledě Velkou Bíteš
Netradičně ve čtvrtek Drtiči přivítají na domácím ledě Velkou Bíteš
A-Tým
11.12.2019

V rámci 15. kola přivítají Drtiči na svém ledě tým Velké Bíteše, který hájí sedmou příčku, v těsném závěsu je právě Baník, jenž je na tom o bod hůř. Hodonínský celek v tomhle utkání bude především obhajovat svou formu z posledních čtyř zápasů a útočit tak na pátou výhru v řadě, zatímco Spartak si bude chtít napravit chuť po prohře s boskovickou Minervou. Utkání se hraje netradičně ve čtvrtek 12. prosince v 18:00.

autor:
Josef Můčka
Sdílejte článek
 

Velká Bíteš po čtrnácti odehraných zápasech disponuje jednadvaceti získanými body za šest výher a tři prohry v prodloužení. O jednu prohru v prodloužení se právě postarali Drtiči již ve druhém kole, kdy Hodonínští srovnali nepříznivý stav doslova za sekundu dvanáct.

Prvního vítězství se Spartak dočkal až v pátém kole, když na venkovním kluzišti přestřílel Uherské Hradiště. Na toto vítězství celek Velké Bíteše navázal i v následujícím kole proti Blansku a připsal si tak další tři body.

Je nutno podotknout, že hráčů Velké Bíteše více vyhovuje vždy venkovní prostředí, nežli to domácí, neboť na domácím kluzišti posbírali celkem šest bodů za jedno vítězství a za tři porážky v prodloužení, zatímco jako hosté vyhráli dohromady pět duelů a “odvezli” si tak v součtu 15 bodů do tabulky, když například dokázali porazit i Uherský Ostroh.

Nejproduktivnějším hráčem v sestavě Velké Bíteše je Lukáš Petrčka, který dokázal svým soupeřům uštědřit 7 branek spolu i s 10 asistencemi. Druhé místo patří Matěji Šidákovi za 3 góly a 8 přihrávek. Třetí místo si vysloužil Roman Bednář (5+5). Nejproduktivnějším obráncem je Jiří Novák (0+5).

Sestavy z posledního utkání

SHKM Hodonín: Zollpriester (Luner) – Směřička, Crlík, Rýpar, Veselský, Sedlák, Filásek, Weber, Běhal – Dufek, Peš (C), Tomi – Kuba (A), Sajdl (A), Venclík – Koubek, Chalupa, Račický – Zapletal, Šenk.

HC Spartak Velká Bíteš: Alexa (Antonín) – Dittrich, Grman, Novák (A), Rosendorf (A), Šidák A., Groma – Grmela, Florek, Šidák M. (C), Štěpánek, Kratochvíl, Petrčka, Trnka, Michálek, Touška.

Rozhodčí

Tomáš Goňa - Dominik Poláček, Roman Šimoník.

další články
Martin Vyrůbalík: Permanentky letos nebudou, vstupné bude stát 50 korun
Info
12.8.2020

Začátek sezony se nezadržitelně blíží. V tomto období byli fanoušci Baníku zvyklí na to, že jim klub nabízel možnost kou...
Představujeme soupeře: HC Uherské Hradiště
A-Tým
11.8.2020

Seriál, v němž představujeme soupeře Baníku v nadcházející ročníku Krajské hokejové ligy, pokračuje v pořadí již pátým dílem. Dnes se zaměříme na desátý celek loňského ročníku - HC Uherské Hradiště.
Jakub Tomi: Abych se přiznal, bylo toho dost a ta hodina naprosto stačila
Info
10.8.2020

Po dlouhém čekání se konečně dočkali. Hokejisté A-týmu Baníku obuli brusle a po dlouhých více než sedmi měsících opět vy...
Michal Kuba: Všichni se moc těšíme, až to začne. Od března je to dlouhá pauza
Info
9.8.2020

Už zítra naskočí hokejisté A-týmu SHKM na novotu vonící ledovou plochu Zimního stadionu Václava Nedomanského, aby zaháji...