SHKM Hodonín
Celosezonní tipovačku SUPERTIP ovládl Vojtěch Krakovič
Celosezonní tipovačku SUPERTIP ovládl Vojtěch Krakovič
A-Tým
25.2.2020

Celou základní část Krajské ligy mužů provázela na facebookovém profilu SHKM Hodonín tipovací soutěž SUPERTIP. Odehráním posledního zápasu dlouhodobé části KP byla tipovací soutěž ukončena a my jsme tak poznali trojici nejlepších tipérů, kteří od klubu obdrží věcné ceny. Nejvíc správných tipů nakonec přineslo vítězství Vojtěchu Krakovičovi, kterému gratulujeme k první ceně, kterou je hraný dres A-týmu SHKM a permanentní vstupenka na příští sezonu.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Tipovalo se na všechna utkání každého k celkem 26 kol Krajské ligy mužů jižní Moravy a Zlína. Do soutěže se mohl přihlásit každý, stačilo mít účet na Facebooku a hlídat si soutěžní příspěvky, pod které tipéři posílali své tipy. Tipoval se přesný výsledek utkání a také speciální tip na celkový počet branek vstřelených v daném kole.

Do tipovačky se zapojilo celkem osmnáct fanoušků, deset tipérů „ukázalo dobrou disciplínu“ a vydrželo tipovat během celé základní části Krajské ligy. Nejvíc bodů za své tipy získal Vojtěch Krakovič, jenž skvělým finišem přeskočil nakonec druhého Jiřího Kašpárka, který dlouhou dobu neohroženě vedl. Na bronzové příčce skončil Martin Slakh Chalupa.

Všem třem nejlepším tipérům moc gratulujeme k jejich výhrám! V nejbližší době budou kontaktováni zástupci klubové redakce, se kterými si dohodnou detaily předání jejich cen.

Přidáváme ještě odkaz na pravidla tipovačky a na celkové výsledky tipovačky.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kdo se do tipovací soutěže zapojili. Zároveň jsme rádi, že se za celou dobu soutěže neobjevil žádný pokus o podvodné tipování.

další články
Vyhodnocení ankety po schůzce vedení klubu s rodiči
Info
27.5.2020

V polovině února letošního roku proběhla na popud VV SHKM Hodonín schůzka vedení klubu, trenérů, rodičů a zástupce hokej...
Muži odstartují letní přípravu první červnový den
A-Tým
23.5.2020

„Dovolená“ je u konce, začíná dril. Hokejisté A-mužstva SHKM Hodonín po dlouhé pauze opět sejdou a zahájí letošní letní ...