SHKM Hodonín
A-tým SHKM Hodonín podal přihlášku do nového ročníku Krajské ligy
A-tým SHKM Hodonín podal přihlášku do nového ročníku Krajské ligy
A-Tým
18.5.2019

Ještě to nejsou ani dva měsíce, co skončil premiérový ročník mužů v Krajské lize, a vedení A-týmu SHKM Hodonín po krátkém a zaslouženém volnu již pilně pracuje na přípravách nové sezony. Před pár dny byla podána přihláška do krajské soutěže, jejíž podoba však zatím není známa. O tom, v jakém formátu se Krajská liga 2019-20 odehraje, by se mělo rozhodnout na aktivu, který se bude konat na začátku měsíce června.

autor:
Jan Hochman
Sdílejte článek
 

Podoba kádru, který bude v nové sezoně bojovat o obhajobu poháru pro mistra Krajské ligy Jižní Moravy a Zlína, se bude teprve tvořit. Příliš změn by ale mistrovská soupiska doznat neměla. „Máme od většiny kluků přislíbeno, že chtějí v našem týmu pokračovat a v brzké době začneme vyřizovat všechny administrativní náležitosti, které je potřeba zařídit,“ říká manažer A-týmu Martin Vyrůbalík.

Co zatím není jisté, je pozice trenéra A-mužstva. Vedení klubu má nadále velký zájem o služby Jana Prčíka, který dovedl zeleno-černé k premiérovému titulu. Jedenapadesátiletý kouč si vzal do konce května čas na rozmyšlenou, zda nabídku na pokračování u kormidla A-týmu SHKM Hodonín příjme. „Honza Prčík je pro nás určitě varianta číslo jedna a věříme, že naši nabídku na pokračování příjme,“ potvrzuje Martin Vyrůbalík, který dodává, že hráči se zatím připravují na novou sezonu individuálně.

O dalších novinkách budeme fanoušky průběžně informovat.

další články
Michal Kuba: Začali jsme zostra a postupně jsme přidávali
Info
2.7.2020

První část letní přípravy končila minulý týden také hráčům A-mužstva. Trenér Michal Kuba je s jejím průběhem spokojen. „...
První informace k mládežnickým soutěžím
Info
1.7.2020

Přinášíme první informace ke složení jednotlivých mládežnických soutěží, kterých se budou v sezoně 2020-21 účastnit mužs...